West Ham se připravuje na ‚Seismické léto‘, zatímco zasvěcenec tvrdí Křetínského v hotovosti

West Ham se podle reportéra připravuje na „znepokojivé léto“, protože klubový insider předložil nový finanční nárok Daniela Křetínského.

West Ham má v této sezóně stále co odehrát – počínaje velkým čtvrtfinálovým zápasem Evropské ligy proti Lyonu.

Ale nebude to dlouho trvat a pozornost se obrátí na jedno z nejdůležitějších letních přestupových oken v novodobé historii West Hamu.

Toto léto stojí West Ham jako klub před skutečnou křižovatkou, pokud má pokračovat v působivém pokroku z posledních dvou let pod vedením Davida Moyese.

Český miliardářský investor Daniel Kretinski sleduje, jak West Ham poráží Liverpool na londýnském stadionu. Foto: Sky Sports

Nejlepší jedenáctka už na mistrovství světa 2022 nebyla

Hammers mají druhý nejstarší klub v Premier League a hrstku hráčů, kterým vypršela platnost, odešli nebo se chystají odejít, protože nejsou součástí Moyesových plánů.

Po příchodu českého miliardáře Daniela Křetínského jako druhého největšího akcionáře West Hamu jsou očekávání vysoká.

Zvlášť po lednovém okenním zklamání kdy Moyes slíbil, že v létě raději „ušetří peníze a vydělá velké peníze“, aby získal hráče, které opravdu chce.

West Ham United x Everton - Premier League
(Foto Ivan Yordanov/MI News/NurPhoto via Getty Images)

Než se kladiva začnou potýkat s hrozícím velkým převratem, je potřeba várka kvalitních obchodů v klíčových oblastech, jako je útočník, střední obrana a levý obránce.

Zdá se, že West Ham bude vyžadovat alespoň šest nových hráčů a může potřebovat až 10 hráčů, přičemž sám Moyes uvedl, že toto léto bude velká přestavba (Večerní standard).

V nedávném rozhovoru s Alanem Shearerem pro ten sportovec Moyes také dal velmi jasně najevo své city k majitelům West Hamu, že jeho léto musí být podporováno.

West Ham United - Bournemouth - anglická Premier League
(Foto Catherine Eiffel – AMA/Getty Images)

Najmout několik hráčů v jednom okně – jak jsme viděli u některých cen zmíněných v lednu – by pro Hammers nebylo levné.

A vzhledem k tomu, že se klubu v lednu nepodařilo uzavřít smlouvy, které si Moyes přeje, jsou někteří fanoušci pochopitelně skeptičtí ohledně skutečných ambicí Kretenského, Davida Sullivana a Davida Golda.

Včera v noci se ale na této frontě objevily vzrušující zprávy ze dvou různých zdrojů.

Francie - ekonomika - obchod - burza
(Foto od JOEL SAGET/AFP přes Getty Images)

Protože West Ham je podle něj nastaven na „seismické léto“. Večerní standard Reportér a úředník Hammers provedli nový peněžní příkaz na převod Daniela Křetínského.

„Vzhledem k tomu, že se Hammers připravují na seismické léto, není v žádném případě jisté, že (Declan) Rice odejde,“ Jack Rosser, reportér The Evening Standard, řekl včera večer ve West Hamu:.

Mezitím řekl zasvěcenec West Hamu Claret a Hue Že jsou majitelé „připraveni zaplatit peníze letos v létě“ s pomocí Křetínského s velkou nabídkou.

West Ham United x Sevilla - Evropská liga UEFA
(Foto: David S Bustamante/Scrats/Getty Images)

„Majitelé si jsou plně vědomi toho, že nováčci budou žádáni vzadu, ve středu zálohy i vepředu a že léto 2022 představuje velký projekt přestavby,“ Claret a Hue Země.

„Klub bude nové podpisy financovat z peněz Sky navíc k jakýmkoli dalším penězům, které obdrží ve výplatách spotových bonusů.

„Nový člen představenstva Daniel Křetínský zůstal od svého nástupu do představenstva velmi klidný, ale chápeme, že jakákoliv hotovost přesahující 100 milionů liber požadovaná pro nové hráče by mohla být dána k dispozici prostřednictvím jedné z jeho společností za konkurenceschopnější úrokovou sazbu než High Street. Banky.”

Londýnské fotbalové ceny
(Foto Tom Dolat/Getty Images pro London Football Awards)

Moyes má právo získat podporu, aby získal hráče, které chtěl.

Někdy se to snáze řekne, než udělá, když jde o kvalitní hráče.

Ale doufejme, že Hammers dokážou udělat velké pokroky.

Ale jako vždy bude důkaz dezertu v jídle.

Další novinky z West Hamu

Proč bude Dimitri Payet velkým fanouškem West Ham vs Lyon.

Starr říká, že díky tomu, co se stane v Rush Green, je West Ham tak výjimečný.

Evropský fotbalový expert tvrdí, že Nunez přichází do West Hamu se vzrušující vážností.

Můžete nám k tomuto článku něco říct?

READ  "Vytváří umění, aby zachránil svět." Arnoldova žena učí umění zdobení ukrajinských vajíček Pysanky - Capital Gazette

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.