Watertown Post 17 zahájil sezónu dvojitým sweepem v Aberdeenu

Aberdeen – The Watertown Post odstartoval ve čtvrtek svou 17. sezónu ve velkém stylu dvojzápasem nad Aberdeenem pro americký baseballový tým.

Post 17 zaznamenal pět nájezdů v prvním poločase a 10 v šestém, aby zaznamenal výhru 15-1 v úvodní hře a také využil první polovinu tří nájezdů k vedení 5-1 v Cup of the Night.

„Jsem velmi spokojen s úvodním výkonem hráčů,“ řekl trenér Post 17 Ryan Neale. „Nikdy nevíš, co dostaneš napoprvé. Skvěle jsme házeli pálkami a začátek byl docela dobrý.“

Andrew Cech povolil pouze jeden úder v šesti jízdách a povzbudil sedm úderů k vítězství v prvním zápase. Jackson Mag hodil pět směn bez gólu a vyhrál druhý poločas. Vějířově roztáhl pět úderů. Weston Iverson nadhazoval v posledních dvou směnách.

Kolby Lacher z Watertown Post udeřil 17 základní facku ve čtvrtek během zahájení sezóny pro baseballovou dvojku American Legion v Aberdeenu.  Příspěvek zametl 17 dvojitá hlava.

Ofenziva Watertown vyprodukovala v úvodním zápase 11 písní, včetně tří od Braedona Zauga a po dvou od Bena Althoffa, Kolbyho Lachera a Jacka Heesche. Heesch vedl čtyři jízdy a Zaug, Lacher a Althoff všechny dva. Jeden ze Zaugových hitů byl double.

Post 17 nashromáždil pět druhých zásahů, včetně dvou singlů Ryana Rubyho a dvojky Zaug.