Vzorek fotoaparátu Galaxy S23 Ultra zanechá S22 Ultra a Pixel 7 Pro v prachu

Vzorek fotoaparátu Galaxy S23 Ultra zanechá S22 Ultra a Pixel 7 Pro v prachu

Poslední aktualizace: 13. listopadu 2022 v 12:09 UTC + 01:00

Slyšeli jsme o tom hodně Galaxy S23 Ultra Jak bude nový kamerový systém vypadat? Vyhoďte všechny ostatní telefony z vody. A nyní se zdá, že údajná modelová fotografie pořízená nevydaným Galaxy S23 Ultra tato tvrzení podporuje.

Tři obrázky dýně, které vidíte níže, byly pravděpodobně pořízeny Galaxy S23 Ultra a Galaxy S22 Ultraa Pixel 7 Pro. zdroj obrázku „Jsem ledový vědec“ Na čínské sociální síti Weibo Zdá se, že byl pořízen primárními kamerami, poté byl ručně přiblížen a oříznut, aby se blíže podíval na detaily. V případě Galaxy S23 Ultra by se mělo jednat o ukázkový snímek hlavního snímače s rozlišením 200 megapixelů.

Fotoaparát Galaxy S23 Ultra zachytí spoustu detailů

Reprodukce barev je podobná u Galaxy S22 Ultra a Galaxy S23 Ultra. To znamená: zdá se, že sytí barvy o něco více než Google Pixel 7 Pro, aby scéna vypadala živěji a kontrastněji. To, zda dáváte přednost přístupu Samsungu nebo Googlu, je většinou subjektivní, ale bez ohledu na barvy jsou tyto tři obrázky určeny k tomu, aby zvýraznily úroveň detailů – a poté se přiblíží a oříznou ručně.

Pokud jde o detaily, Galaxy S23 Ultra vyfoukne z vody další dva telefony. Zatímco fotografie pořízené pomocí Galaxy S22 Ultra a Pixel 7 Pro vypadají samy o sobě dobře, vedle ukázkového snímku Galaxy S23 Ultra vypadají téměř sepraně. Ten ukazuje mnoho detailů o dýni a zachovává mnoho nedostatků, díky nimž je tato dýně tak jedinečná.

Za předpokladu, že se jedná o typickou fotografii pořízenou Galaxy S23 Ultra, mějte na paměti, že telefon ještě nevyšel. To znamená, že běží předběžný firmware. Software fotoaparátu se může zlepšit, než se telefon dostane na pulty příští rok.

READ  Pixel 8 Pro od Googlu by mohl mít vestavěný teploměr

Samsung Říká se, že plánuje oznámit Galaxy S23 Ultra začátkem ledna nebo První únorový týden 2023. Podle předchozích úniků bude Galaxy S23 Ultra vybaven 200MP primárním senzorem, 12MP ultraširokoúhlým fotoaparátem a dvěma 10MP teleobjektivy, jeden s 3x optickým zoomem a druhý s 10x skládacím prvkem zoomu.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *