Výzva 10 000 kroků: Kampaň povzbuzující české občany k cvičení

Výzva 10 000 kroků: Kampaň povzbuzující české občany k cvičení

Výzva 10 000 kroků: Česká kampaň propagující zdravý životní styl

Občané se mohou zaregistrovat a zúčastnit se výzvy tohoto měsíce, aby nejen zůstali zdraví, ale také soutěžili o ceny a ceny.

Tento měsíc zahájila Česká republika celostátní kampaň na zlepšení fyzické zdatnosti a mobility. Úkolem výzvy „10 000 kroků“ je povzbudit občany, aby chodili pravidelně a dodržovali zdravý životní styl. V rámci dalšího povzbuzení lidí k účasti bude výzva zahrnovat ceny a odměny, které budou uděleny těm, kteří na konci měsíce zaregistrují nejvyšší počet kroků.

Organizátoři kampaně – Partnerství pro městské hnutí – vysvětlili, že konečným cílem projektu je povzbudit občany k větší fyzické aktivitě. Poukazují na to, že i když je výzvou požádat 10 000 kroků nebo 7,5 kilometru, stačí jen velmi málo kroků, aby se člověk cítil a byl zdravý.

Jak se můžete této výzvy zúčastnit?

Občané starší 18 let se mohou programu účastnit po registraci Web „10 000 kroků“ je zde. Účastníci mají možnost se zaregistrovat jako jednotlivec nebo jako skupina.

Jakmile se zaregistrujete pro výzvu, budete muset zaznamenat veškerou svou fyzickou aktivitu do svého profilu připojením snímků obrazovky ze zařízení nebo aplikací pro monitorování pohybu. Poté začnete získávat body v závislosti na kilometrech a krocích, které zaznamenáváte. Je třeba poznamenat, že program bere v úvahu věk a BMI účastníků, aby byla zajištěna spravedlivá výzva pro všechny.

Odměny

Stát se zdravým a šťastným je nepochybně jednou z nejcennějších odměn výzvy. Organizátoři nicméně uspořádali také konkrétní a věcné dary, aby občany dále povzbudili.

Podle webové stránky výzvy budou odměněni ti, kteří zaregistrují nejvyšší počet kroků. Bude zde však také cena pro seniorního účastníka nebo někoho, jehož účast je považována za příliš náročnou. Tímto způsobem organizátoři žádají lidi všech věkových skupin a schopností, aby se zúčastnili a snažili se co nejlépe.

READ  'Český soudruhu'! Lightcliff bude hostit டாkoda Showroom Chess Championship

V neposlední řadě je do této výzvy zapojeno mnoho českých měst. Jinými slovy, také zařizují své vlastní odměny a dary, které budou použity k další motivaci jejich obyvatel.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *