Vývojáři přetvářejí Knights of the Old Republic v nesnázích a přesouvají se

Vývojáři přetvářejí Knights of the Old Republic v nesnázích a přesouvají se

Couture

obrázek: Couture

Minule jsme slyšeli o pokusu předělat klasiku Bioware hvězdné války RPG Rytíři staré republikyA Dva hlavní vývojáři her byli vydáni a původně existovala hra, která doufala ve vydání v roce 2022 2025. Nová zpráva nyní vykresluje ještě temnější obrázek.

příběh dál Bloomberg Říká, že vývoj ve hře poté, co byla pozastavena, Nyní byl zcela vyloučen z Aspyru se sídlem v Austinu a byl přesunut doJedno ze studií Saber Interactive ve východní Evropě“ (The Embracer Group vlastní Aspyr i Saber dotyčné studio).

ve finanční zprávě Vydáno Embracer Group minulý týdenBylo oznámeno:

Jeden z AAA projektů skupiny se přesunul do jiného studia v rámci skupiny. To bylo uděláno, abychom se ujistili, že ukazatel kvality je tam, kde potřebujeme, aby byl titul. Na základě tohoto přechodu neočekáváme žádná podstatná zpoždění v názvu.

O tom, že by tento projekt mohl být, se tehdy spekulovalo CoutureA Bloomberg Zpráva — která také uvádí, že Sony a DisneyOba měli finanční zájmy ve hře a nebyli spokojeni s pokrokem pod Aspyrem“- Rozhodně se to zdá pravděpodobné.

Star Wars: Knights of the Old Republic Edition – Trailer PlayStation 2021 | PS5

Sabre se do projektu již zapojila jako přidružená osoba, přičemž generální ředitel Matthew Karsh řekl investorům na začátku roku:

Jsme si docela jisti, že hra bude skvělá, ale je to obrovský, masivní produkt a masivní produkty vyžadují hodně úsilí a spoustu času, aby udělaly dobro. Zvlášť když mluvíte o hře [that’s] Opravdu staré – tak staré – v podstatě jsme museli tu hru předělat od nuly.

I když to pro hru – nebo alespoň její naděje na brzký návrat – rozhodně nevěstí nic dobrého – nezapomínejme, že originál vyšel v roce 2003. Není to tak, že bychom nemohli čekat další rok nebo dva na nový verze.

READ  Google Advanced Security vám nyní umožňuje používat přístupové klíče

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *