Vývojáři Phasmophobia obviněni z „přechovávání sexuálního škůdce“ na jejich serveru Discord

Vývojáři Phasmophobia obviněni z „přechovávání sexuálního škůdce“ na jejich serveru Discord

Tým akčních her – nezávislý tým stojící za masivní hrou na lov duchů Phasmophobia – byl na oficiálním serveru Discord obviněn z „přechovávání sexuálního škůdce“.

V sérii zpráv sdílených na Twitteru Dandy @6.2 – který dal jasně najevo, že „v tomhle není obětí“, ale „mluví nahlas jménem kamarádky oběti, která měla pocit, že nemá žádný hlas“ – zveřejňuje číslo inkriminujících zpráv, které naznačují, že navzdory zprávám o něm, údajnému „sexuálnímu škůdci“ známému jako Charcoal Salamander dosud nebyla odebrána jeho „administrativní“ role na serveru.

Phasmophobia VR Solo Gameplay – Ianův koutek virtuální reality.

„Takže kdo věděl, že vývojáři Phasmophobia skrývají sexuální pohromu ve svém oficiálním sporu tím, že to udržují čestní a odmítají brát jakákoli obvinění proti němu vážně, protože jsem si tím nyní jistý,“ napsal Dandy na Twitteru @6.2.

„Neřeknu o tom moc jménem přítele, který se stále vypořádává s dopadem celé věci, ale ve skutečnosti řeknu lidem, aby už nehráli Phasmophobia, i když brzy přijde nejnovější aktualizace. Je to jádro shnilá věc.“

Vlákno Twitteru, které začalo 28. září, zahrnovalo korespondenci s vedoucím týmem Phasmophobia cjdxn, který se bez dalších důkazů zdráhal jednat. Obvinění proti moderátorovi Charcoal Salamanderovi zahrnují sdílení nahých fotek ostatních na jeho kanálu Discord a rasistické vtipy.

Nakonec, když se příspěvky staly virálními a tlak narůstal, byl Charcoal Salamander zbaven své manažerské role a byl mu zakázán přístup na server.

READ  Anketa: Líbí se vám nový design Safari v iOS 15 a macOS Monterey?

cjdxn později uvedl v prohlášení zveřejněném v říjnu.

„Některá z mých slov však byla vybrána špatně a ve spěchu. Chtěl bych se proto omluvit. Jak je vidět ve sdílených přímých zprávách, výslovně říkám ‚nesouhlasím‘ s uvedenými činy a neschvaluji rasismus ani sdílení obrázků jakéhokoli druhu. Nikdy jsem nepodporoval nebo budu podporovat soukromé sdílení obrázků a je mi opravdu líto, že to, co jsem řekl, mohlo být interpretováno jinak.

Dodali: „Nicméně části DM souvisejících s tímto problémem byly vytrženy z kontextu a namalovaly mírně zkreslený obraz toho, co jsem se snažil vyjádřit.“ Můj komentář k „Tohle vypadá, že jsou to jen dva přátelé v DM“ vůbec nebyl o sdílení fotek, ale byl spíše reakcí na jejich konverzaci předtím, než nabídli sdílení fotky.

„Teď vidím, jak snadno to lze propojit, a opět, můj výběr slov měl být u tak citlivého tématu jemnější.

„Nedopustím, aby se taková situace v budoucnu stala a hluboce se omlouvám za jakoukoli roli, kterou jsem v této situaci sehrál.“

Akční hry nedávno vydaly soubor Jeho plán vývoje pro Phasmophobia byl aktualizováns funkcí vlastní obtížnosti hry, která bude spuštěna tento měsíc a další se chystají.

Jak tehdy Kinetic vysvětlil, tým nyní revidoval svůj plán předběžného přístupu pro rok 2022 a dále tak, aby „přesněji reprezentoval to, čeho jsme letos dosáhli a co plánujeme udělat v budoucnu“ po delším než- předpokládané období vývoje pro Přepracování virtuální reality ve Phasmofobiikterý nakonec dorazil v dubnu.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *