Vývojáři Dead By Daylight odstraňují masku Leatherface kvůli obtěžování

Vývojáři Dead By Daylight odstraňují masku Leatherface kvůli obtěžování

Behavior Interactive, vývojáři stojící za multiplayerovou survival hororovou hrou mrtvý ve dneA Bude to vyžadovat herní masky inspirované hororem z roku 1974 Texaský masakr motorovou pilou Následující zprávy komunity, že maska ​​byla používána k rasovému obtěžování hráčů. „Nebudeme tolerovat nenávistné aktivity a budeme i nadále podnikat všechny nezbytné kroky k ochraně komunity,“ uvedli vývojáři.

Leatherface – také známý jako The Cannibal – je DLC postava pro Zemřel za bílého dne. Leatherface umožňoval hráčům oblékat se jako zabiják Texaský masakr motorovou pilou; Stejně jako tichý antagonista původního filmu má postava z DLC na sobě kůži lidí, které zabije. Postava má různé verze, které si hráči mohou odemknout, což jim umožňuje nosit tváře původních čtyř přeživších ze hry obětováním každého z nich 25krát. Jednou z těchto čtyř původních postav je černoška jménem Claudette Morell. Bohužel, mrtvý ve dne Vývojáři se dozvěděli, že její verze masky byla používána k rasistickému a cílenému obtěžování.

„Tyto zprávy byly zklamáním a my toto chování plně odsuzujeme,“ uvedli vývojáři. „Není nám příjemné mít tyto masky ve hře, když se používají jako nástroj k šíření nenávisti.“ V důsledku toho budou masky odstraněny v nadcházející aktualizaci v polovině kapitoly mrtvý ve dne. Ti, kteří získali The Cannibal DLC před vydáním aktualizace Mid-Chapter, obdrží 6 000 duhových barev jako kompenzaci za jeho odstranění.

mrtvý ve dne Byl vydán Behavior Interactive v roce 2016 a byl jedním ze Steamu Nejprodávanější hry roku 2021. V roce 2022 se v další kapitole hry objeví Japonci Série psychologických hororů Rinju, který je založen na románu Koji Suzukiho, který zplodil filmové adaptace jako např prsten A Druhý prsten.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *