Vývojář Stardew Valley oznámil novou hru Haunted Chocolatier

ConcernedApe / Eric Baron

Vývojář Stardew Valley Eric Barone oficiálně oznámil zbrusu novou hru s názvem Haunted Chocolatier, doplněnou o herní upoutávka A Blogový příspěvek.

Připravovaná hra podle všeho odráží estetiku a city Stardewa, který není duchovním nástupcem, ale zachovává si podobnosti. Obě hry jsou simíci, ale jelikož se Stardew zaměřil především na zemědělství a městské vztahy, Haunted Chocolatier vypadá jako obchod se simulátory, v němž se nachází – jak název napovídá – strašidelný obchod s čokoládou a mnoho a mnoho duchů.

Barron (online známý jako ConcernedApe) ve svém příspěvku na blogu uvedl: „V údolí Stardew bylo zaměření mnohem skromnější: žít mimo pevninu, pěstovat jídlo a spojovat se s lidmi a přírodou kolem vás. V další hře „Chtěl jsem prozkoumat více možností. Nápadité … zážitky, které vás přenesou za hranice běžného života. Tady přichází kouzelná strašidelná duchová čokoláda.“

Toto oznámení bylo určitě překvapením, protože Barron strávil posledních deset let prací na Stardew Valley – a poté poskytoval bezplatné aktualizace – Stardew Valley a sledoval jeho další kroky. Hra také nezaznamenala datum vydání, i když soudě podle Baroneho komentářů to pravděpodobně brzy nebude.

„I když video, které jsem dal dohromady, může vypadat, že je hra v pokročilém stádiu vývoje, stále je tu spousta věcí, které je třeba udělat,“ řekl. „A jak pracuji, věci se často nedají dohromady do poslední chvíle.“

Haunted Chocolatier byla potvrzena pro vydání pro PC, až přijde čas, s cílem nakonec ji přenést na jiné hlavní platformy.

READ  Unikla Fortnite Chapter 3 Létající zvířata

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *