Vývoj emulátoru PS2 byl zastaven po výhrůžkách smrtí

Obrázek ukazuje načítání úvodní obrazovky PlayStation 2 na vašem telefonu Android.

obrázek: PlayStation / Kotaku / Victor Prilepa (Getty Images)

Jediný vývojář za AetherSX2, emulátorem PlayStation 2 pro Android, oznámil, že přestane vyvíjet aplikaci kvůli předstírání identity a „nekončícím“ stížnostem, požadavkům a výhrůžkám smrtí online.

„AetherSX2 pro mě měl být vždy zábavným koníčkem, ne zaměřeným na zisk.“ Krátký příspěvek na webu AetherSX2 Oznámení pozastavení vývoje. „Děkuji všem, kteří minulý rok nebyli ad*ck.“

Před tím éterDamonPS2 je jedinou schůdnou možností emulace pro lidi, kteří chtějí hrát hry PS2 na svých zařízeních Android. Nicméně lidé v kruzích emulátorů Oceňuji, že mám AetherSX2 jako alternativu Protože DamonPS2, zisková aplikace s uzavřeným zdrojem, byla v nyní smazaném příspěvku obviněna z krádeže zdrojového kódu týmem, který stojí za bezplatným open-source emulátorem PS2 PCXS2. Můžete sledovat prostřednictvím Wayback Machine.

To vedlo k rozhodnutí vývojáře přestat pracovat na AetherSX2, lidé na r/EmulatiotnonAndroid subreddit Obával se tlaku, kterému musel vývojář AetherSX2 čelit, protože byl zavalen požadavky uživatelů. V příspěvku Discord se snímkem obrazovky vývojář AetherSX2, který řídí Tahlreth, vysvětlil, proč deaktivovali svůj kanál Discord. Podle zprávy zachycené na obrazovce se „blbec“ zeptal, aby emulátor běžel na ios.

„Gratuluji, kluci, posunuli jste dalšího vývojáře natolik, že vážně uvažují o tom, že definitivně odejdou,“ napsal Tahlreth v titulku Discord.

Kotaku Požádal jsem Tahlretha o komentář.

Podle příspěvku vývojáře na webu AetherSX2 si lidé stále mohou stáhnout a používat stávající verze AetherSX2 „v dohledné budoucnosti“. Závěrem lze říci, že vývojář varoval lidi, aby praktikovali „dobrá bezpečnostní pravidla“ a neinstalovali žádné soubory balíčků Android z náhodných koutů internetu.

READ  Vývojář her popírá, že by se Hideo Kojima podílel na hře Abandoned pro PS5

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.