Vyvažovací motor s osciloskopem

U všech věcí v životě se člověk musí snažit o rovnováhu. Může to znít trochu jako New Age woo-woo, ale pokud si myslíte, že to není úplně doslovně, zkuste si vzít s sebou pračku s jednou přikrývkou na cyklus odstřeďování nebo ujet pár kilometrů na nevyvážených pneumatikách.

Cokoli, co se točí, se může rychle roztříštit na střepy, pokud není správně vyvážené, elektrické nářadí pro kutily [Matthias Wandel]Obchod není výjimkou. Nedávné aktualizace widgetu to trochu znepříjemnily, takže je Detekujte vibrace stroje pomocí tohoto jednoduchého, ale chytrého nastavení. Nepoužívejte nic jiného než levný zesilovač a osciloskop, [Matthias] Dokázal popsat vibrace v měchu malé klece pro veverky – moudře se rozhodl začít v malém, aby si ověřil svou metodu, než se ponoří do potenciálně nebezpečného vodiče. Z komplexních křivek vracejících se z převodníku se toho dalo hodně naučit, k jejichž analýze výrazně pomohla funkce pásmového analyzátoru. Video níže ukazuje proces kontroly různých částí dmychadla, rozlišování spektrálních špiček způsobených spíše elektrickým šumem než vibracemi a skutečné použití nastavení k dynamickému vyvážení ventilátoru.

Zařadili bychom to jako další užitečný tip na obchod [Matthias], budeme hledat vodivý rozbor. Chcete udělat totéž, ale nemáte osciloskop? Není problem – Sluchátka a Audacity Může to být vše, co potřebujete.

READ  Bývalí vývojáři Daggerfall odhalují upoutávku na jejich masivní RPG

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.