Výstava „Tajemný dluhopis“ zobrazuje vztah mezi Českou republikou a Izraelem – Brněnský deník

Včera byla před Mahenovým divadlem v Malinowsko Namasta zahájena výstava „Tajemný svazek“. Výstava uvádí historii vztahů mezi Izraelem a Českou republikou a pro veřejnost bude přístupná do 30. září. Fotografický kredit: SM / BD.

Brno, 2. září (PTI) – Od 31. srpna do 30. září bude Malinowsko hostovat před Mahenovým divadlem v Namostě výstavu s názvem ‘Tajemná vazba’, která bude seznamovat s historií vztahů mezi Izraelem a Českou republikou. Včera byla výstava oficiálně zahájena.

Výstava byla zahájena izraelským velvyslanectvím v České republice a byla vytvořena v Praze před rokem k 30. výročí obnovení diplomatických vztahů mezi Izraelem a Československem. Nyní přichází do Brna, přenáší se z původního nastavení do vnějšího prostředí.

Návštěvníci mohou prozkoumat vztah mezi českou a židovskou zemí prostřednictvím řady vybraných událostí a málo známých událostí, od prvních dokumentů českého jazyka v hebrejských rukopisech až po obnovení diplomatických styků po sametové revoluci v roce 1990.

Kredit: SM / BT.


https://brnodaily.com/2021/09/02/events-in-brno/in-photos-mysterious-bond-exhibition-depicts-relationship-between-czech-republic-and-israel/https://brnodaily.com/wp-content/uploads/2021/09/Mysterious-Bond-Exhibtion-6_credit_SM-_-BD-1024×679.jpghttps://brnodaily.com/wp-content/uploads/2021/09/Mysterious-Bond-Exhibtion-6_credit_SM-_-BD-150×100.jpgShyam MagwanaUdálosti v BrněNa fotkáchBrno, Události v Brně, NovinkyVčera byla před Mahenovým divadlem v Malinowsko Namasta zahájena výstava „Tajemný svazek“. Výstava uvádí historii vztahů mezi Izraelem a Českou republikou a pro veřejnost bude přístupná do 30. září. Fotografický kredit: SM / BD. Brno, 2. září (BT) – Od srpna …

READ  Skotská nezávislost: „Sametovému rozvodu“ ve Skotsku se daří, uvádí studie

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *