Výsledky a nejnovější aktualizace z Euro 2024

Výsledky a nejnovější aktualizace z Euro 2024

Jsme ve fázi smrti skupinové fáze Eura 2024, takže poslední šance pro země dostat se do posledních 16 už nastala.

Vzhledem k tomu, že Portugalsko si zajistilo první místo ve skupině F, mají Česká republika i Turecko šanci zajistit si kvalifikaci v Hamburku dnes večer.

UEFA se rozhodla, že kvalifikace do posledních 16 bude stejně matoucí jako hádanka s kódem, takže než se ponoříme hlouběji, podívejme se na různá umístění.

Türkiye má tři body, a proto je mezi týmy ve skupině F s výjimkou Portugalska na vůbec nejsilnější pozici.

I když prohra 3:0 s Portugalskem nepomohla k gólovému rozdílu, tým Vincenza Montella ví, že výhra nebo remíza budou stačit k tomu, aby se prosadili.

Ve skutečnosti by Turecko stále mohlo remizovat a skončit na druhém místě ve skupině, pokud Gruzie nedokáže porazit Portugalsko.

Pro Čechy je to postoj „výhra a jsi dobrý“. Cokoli menšího je zabije, takže rovnice je opravdu tak jednoduchá, jak jen může být.

Tyto dva aspekty jsou od sebe stylově tak vzdálené, jak jen mohou být. Turecko je možná nejstatečnějším týmem na turnaji, tlačí se dopředu při každé příležitosti, ale zanechává obrovské díry v obraně – podívejte se na zápasy proti Portugalsku a Gruzii jako důkaz toho.

Zde čelí českým pragmatikům, straně postavené na solidnosti a obranné organizaci.

Něco, jak se říká, musí dát. Nalaďte si dnes večer Telegraph Sport a zjistěte co.

READ  Trávení koronaviry: Boris Johnson tlačí G7 na zavedení „masivní“ vakcíny | Novinky | DW

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *