Vyšetřovatelé jsou obviněni z krádeže drahého šampaňského na hudebním festivalu Electric Zoo v New Yorku

Vyšetřovatelé jsou obviněni z krádeže drahého šampaňského na hudebním festivalu Electric Zoo v New Yorku

NEW YORK (AP) – Dva detektivové newyorské policie byli obviněni z popíjení drahého šampaňského ve službě na festivalu elektronické hudby, uvedli v pondělí žalobci při oznámení obžaloby na tři policisty a třetí detektiv neudělal nic, aby je zastavil.

Detektivové Wojciech Czech a Warren Golden byli v pondělí obžalováni a pozastaveni ze svých funkcí. Czech se zřekl obvinění z velké krádeže a držení odcizeného majetku; Golden odmítl vinu za úřední pochybení, což je přestupek. Byli propuštěni bez kauce.

Třetí vyšetřovatel, Jonathan Gonzalez, by měl stanout před soudem ve všech třech bodech později v týdnu.

„Český vyšetřovatel je šokován a zarmoucen obviněními z trestného činu,“ řekl jeho právní zástupce Oliver Storch s tím, že jeho klient je 10letým veteránem vymáhání práva, který „miluje práci v oblasti ochrany a zachraňování životů.“

Gonzalesův právník Peter E. Brill řekl, že věří, že obvinění „vzešlo z nepochopení faktů, a poté, co bude mít porota příležitost vyslechnout si důkazy v tomto případě, bude zproštěn viny ve všech bodech obžaloby.“

Nechal jsem zprávu se žádostí o komentář pro Goldenova právníka.

Tři detektivové měli 3. září protidrogovou službu na festivalu Electric Zoo na Randallově ostrově.

Podle manhattanských žalobců popadl Gonzalez z VIP stolu dvě neotevřené lahve šampaňského Ace of Spades. Podle žalobců se Češi podíleli na tom, že předali láhve Gonzalezovi poté, co je ten krátce položil, aby přinesl batoh, a že Golden přihlížel a neudělal nic, aby zasáhl.

Žalobci uvedli, že někteří návštěvníci festivalu, kteří si objednali šampaňské, si uvědomili, co se stalo, a konfrontovali vyšetřovatele před festivalovým bezpečnostním důstojníkem, který informoval jejich zaměstnavatele. Zaměstnavatel to oznámil policii.

Šampaňské – v celkové hodnotě 2 900 dolarů – bylo podle žalobců vytaženo z Gonzalezova batohu a vráceno hostům, kteří si ho objednali.

READ  Kevin Durant získává ocenění MVP z olympijského basketbalového turnaje mužů v Tokiu - olympijského basketbalového turnaje mužů v Tokiu 2020

„Veřejná důvěra v systém trestního soudnictví závisí na příslušnících činných v trestním řízení, kteří jednají při plnění svých povinností nanejvýš poctivě a dodržují stejná pravidla, která platí pro všechny ostatní,“ uvedl v tiskové zprávě manhattanský generální prokurátor Alvin Bragg. .

Všichni tři vyšetřovatelé jsou od loňského podzimu na upravených misích. Newyorská policie v pondělí uvedla, že „bude nadále sledovat fakta v tomto vyšetřování a v případě potřeby zahájí další kázeň“.

Důvěra veřejnosti v systém trestního soudnictví závisí na tom, zda příslušníci činných v trestním řízení jednají při plnění svých povinností s maximální integritou a dodržují stejná pravidla jako všichni ostatní.“

Gonzales je obviněn

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *