Výrazný výkonnostní skok prý přinese Samsung Galaxy S23

Výrazný výkonnostní skok prý přinese Samsung Galaxy S23

a Galaxy S23 Očekává se, že se série stane oficiální v roce Začátek února 2023, ale mnoho jeho funkcí již uniklo. Všeobecně se věří, že všechny jednotky řady Galaxy S23 po celém světě přijdou s procesorem Snapdragon 8 Gen 2. Nyní poprvé zpráva tvrdí, jaké zlepšení výkonu můžeme očekávat od nadcházejících telefonů Samsung.

ke mě Náznak Ahmed QweiderGalaxy S23 vybavený procesorem Snapdragon 8 Gen 2, Galaxy S23+A Galaxy S23 Ultra Ve srovnání s jejich předchůdci zaznamená velký skok ve výkonu. Nadcházející telefony budou údajně obsahovat o 36 % lepší výkon CPU, o 48 % rychlejší GPU a o 60 % rychlejší NPU (Neurální procesorová jednotka používaná k urychlení AI a strojového učení). Očekává se také, že zařízení budou mít lepší řešení chlazení čipové sady pro lepší výkon při nepřetržitém zatížení.

Předchozí zprávy naznačit to Samsung Možná se dohodla s Qualcomm, aby získala přetaktovanou verzi Snapdragon 8 Gen 2. Podle benchmarků má tato konkrétní verze procesoru rychlejší takt CPU 170 MHz (pro jádro Prime CPU). Jeho GPU může běžet na frekvenci 719 MHz. Snapdragon 8 Gen 2 také obsahuje rychlejší RAM (LPDDR5X) a úložiště (UFS 4.0), což přináší výrazný skok ve výkonu.

Kromě hrubého zlepšení výkonu se očekává, že řada Galaxy S23 přinese Jasnější obrazovky (všechny varianty na 1 750 nits), Color Enhanced in Outdoor Conditions, a Nejlepší selfie kamera (12 MP AF), Záznam videa 8K 30fpsA satelitní připojení. Galaxy S23 a Galaxy S23+ mají o něco větší baterie 3900 mAh a 4700 mAhresp.

READ  Recenze Jagged Alliance 3 - IGN

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *