Vypuknutí COVID-19 ve vězení v okrese Sacramento si vyžádalo vyšetřování

Zdravotníci a nápravní úředníci vyšetřují vypuknutí COVID-19 v hlavní věznici okresu Sacramento a nápravném středisku Rio Cusomenes a v pátek bylo 32 případů koronaviru v hlavním vězení v Sacramentu a 37 v nápravném centru Rio Cusomenes v Elku Háj. . Epidemie byla potvrzena v pondělí, podle prohlášení veřejného zdraví okresu Sacramento. Úředníci uvedli, že všechny pozitivní případy v době vypuknutí epidemie pocházejí od vězňů z věznice a nikdo ze zaměstnanců nebyl nakažen. Veřejné zdraví okresu Sacramento uvedlo, že „všechny identifikované potvrzené případy jsou u neimunizovaných jedinců“. „Všichni vězni jsou očkováni a poučeni o výhodách očkování,“ uvádí se v prohlášení. Zdravotní úředníci okresu Sacramento County také potvrdili, že vězni dostávají finanční pobídky, pokud se po injekci rozhodnou očkovat. „Jsou zavedeny karanténní protokoly a probíhá rozsáhlé testování,“ uvedla v připravovaném prohlášení dr. ​​Olivia Cassiri, referentka pro veřejné zdraví okresu Sacramento. Kancelář šerifa Sacramenta reagovala na vypuknutí epidemie slovy: „Toto je problém, kdy se vězni rozhodnou nedostat očkování a ti, kteří se rozhodnou nedodržovat bezpečnostní protokoly.“ Zdravotní úředníci tvrdí, že probíhá sledování kontaktů spolu s testováním v obou zařízeních, protože úřady pracují na určení zdroje ohniska. Zůstaňte s KCRA 3 a získejte nejnovější informace.

Zdravotníci a nápravní úředníci vyšetřují vypuknutí COVID-19 v hlavní věznici okresu Sacramento a nápravném středisku Rio Cusomenes.

V pátek bylo 32 případů koronaviru v hlavní věznici v Sacramentu a 37 případů v nápravném středisku Rio Cusomnes v Elk Grove. Epidemie byla potvrzena v pondělí, podle prohlášení veřejného zdraví okresu Sacramento.

Úředníci uvedli, že všechny pozitivní případy v době vypuknutí epidemie pocházejí od vězňů z věznice a nikdo ze zaměstnanců nebyl nakažen.

Veřejné zdraví okresu Sacramento uvedlo, že „všechny identifikované potvrzené případy jsou u neimunizovaných jedinců“.

„Všichni vězni jsou očkováni a poučeni o výhodách očkování,“ uvádí se v prohlášení.

READ  Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí v Maine spouští web pro předběžnou registraci vakcín COVID-19

Zdravotní úředníci okresu Sacramento County také potvrdili, že vězni dostávají finanční pobídky, pokud se po injekci rozhodnou očkovat.

„Jsou zavedeny karanténní protokoly a probíhá rozsáhlé testování,“ uvedla v připravovaném prohlášení dr. ​​Olivia Cassiri, referentka pro veřejné zdraví okresu Sacramento.

Kancelář šerifa Sacramenta reagovala na vypuknutí epidemie slovy: „Toto je problém, kdy se vězni rozhodnou neočkovat a jednotlivci se rozhodnou nedodržovat bezpečnostní protokoly.“

Zdravotní úředníci tvrdí, že probíhá sledování kontaktů spolu s testováním v obou zařízeních, protože úřady pracují na identifikaci zdroje ohniska.

Zůstaňte s KCRA 3 a získejte nejnovější informace.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *