Vypadá to, že se tvůrci Danganronpa kvůli nové hře Switch zadlužili

Vypadá to, že se tvůrci Danganronpa kvůli nové hře Switch zadlužili
Obrázek: Aniplex

Během nedávné Live Show Nintenda byla odhalena neuvěřitelně slibná The Hundred Line -Last Defense Academy – od vývojáře Too Kyoo Games a vydavatele Aniplex.

Vznikl díky spolupráci mezi Danganronpa Spisovatel seriálu Kazutaka Kodaka a Nulový únik Tvůrce hry Kotaro Uchikoshi, vydání hry je naplánováno na rok 2025, ale podle rozhovoru s… Famitsu (Dík, Robot), zdá se, že projekt měl určité potíže s postupem, což nakonec zadlužilo Too Kyoo Games.

Zdá se, že vývoj projektu začal krátce poté, co byly Too Kyoo Games založeny v roce 2017, ale poté, co dohoda o vydavatelství padla, byly ve hře provedeny drastické změny. To, co původně začalo jako projekt „nezávislého měřítka“, nyní vyžaduje podstatně více investic.

Před přistáním s Aniplexem si Too Kyoo Games vzali půjčku, aby pomohli s vývojem hry, a protože členové Too Kyoo nebyli schopni získat požadovaný kapitál prodejem akcií, studio se zadlužilo. Aniplex byl naštěstí ochotný spolupracovat s týmem bez ohledu na to, i když Too Kyoo Games je dodnes zadluženo.

Pak je dobře, že to tak dobře vypadá. Spojení strategických RPG prvků s klasickými vizuálními románovými interakcemi ze série Danganronpa se nemůžeme dočkat, až se dozvíme více, až se bude blížit jeho vydání v roce 2025.

Připomeňme si hypotézu:

„Představujeme vám novou hru od tvůrců… Danganronpa série! Takumi Sumino žil obyčejný život, dokud nebyl nucen přejít na Akademii poslední obrany. Jeho poslání: chránit školu před záhadnými nepřáteli známými jako School Invaders po dobu 100 dní. Jako Takumi se ponoří do záhadné pravdy o škole spolu s 15 svými spolužáky, z nichž každý se snaží získat zpět svůj ztracený každodenní život. Prozkoumejte školu, připravte se na bitvy se svými přáteli a poté se střetněte s invazními tvory ve strategických RPG bitvách.

READ  Luke hrozí, že převezme Street Fighter 5

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *