Výměna Austrálie a Nového Zélandu na mistrovství světa v hokeji 2022

Hokejovou Austrálii a Nový Zéland nahradily Namibie a USA (muži) a také Kanada a Jižní Afrika (ženy) na mistrovství světa v hokeji FIH Belgie 2022, které se zde bude konat od 2. do 6. února příštího roku, mezinárodní Oznámila to hokejová federace (FIH).

Rada Mezinárodního fotbalového svazu (FIH) oznámila v pátek večer plán mistrovství světa v hokeji FIH v Belgii 2022 a uvedla: „Po oznámení Hockey Australia a Hockey New Zealand, že se nebudou moci zúčastnit kvůli mezinárodnímu cestování COVID. Omezení zavedená jejich vládami. Zástupci Oceánie byli nahrazeni Namibií a USA (muži), jakož i Kanadou a Jižní Afrikou (ženy).

„Tyto čtyři týmy byly pozvány Radou Mezinárodní fotbalové asociace (FIH) na základě toho, že se každý z nich umístil na druhém místě v africkém mistrovství a v panamerickém halovém mistrovství, které se nedávno konalo, s cílem udržet rovnováhu mezi počtem zúčastněných týmy na každém kontinentu. “

Ženské týmy České republiky a Kazachstánu zahájí show 2. února, finále mužů a žen se bude konat 6. února.

„Vzhledem k tomu, že se během 5 dnů odehrálo nejméně 80 mezinárodních zápasů, poskytuje mistrovství světa v hokeji FIH obzvláště vzrušující a vzrušující podívanou,“ řekl Thierry Weil, generální ředitel FIFA.

Generální ředitel Belgium Hockey Serge Billet řekl: „Jsme velmi rádi, že můžeme tuto organizaci po velmi těžkých měsících konečně spustit. Možnost vyhlásit takovou událost světové úrovně, jakou je mistrovství světa v halovém hokeji v Belgii, je skutečně důležitým mezníkem pro nás. A když zbývá naše medaile Olympijské zlato žije ve vzpomínkách belgických sportovních fanoušků, jsme přesvědčeni, že se nám podaří přilákat nové diváky, aby objevili náš krásný sport v jeho halové verzi. “

Půjde o šestý ročník mistrovství světa v halovém hokeji FIH. Na této akci se zúčastní 12 týmů v mužských a ženských soutěžích. Německé ženy a rakouští muži vyhráli poslední turnaj, který se konal v roce 2018 v německém Berlíně.

Zde si můžete přečíst všechny nejnovější zprávy, nejnovější zprávy a novinky o koronaviru

READ  Jediná pozitivní stránka sezóny kojotů v Arizoně? Hra Karla Wimmelky

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *