Výhrůžky smrtí vedou ke zrušení setkání fanoušků GDC Rust

Snímek obrazovky: Rez

Game Developers Conference (GDC) Je příští týden, a i když je to obvyklá doba pro setkání vývojářů z celého světa, pane Rez Také plánovali Využijte událost k dohnání s fanoušky. že teď se nestane.

jako počítačové hry zprávapůvodní plány schůzka – v „Kavárna v San Franciscu „-On je“Příležitost zúčastnit se konference a setkat se s fanoušky Rez tým, sdílet svá portfolia a „talk shop“.

Nyní zrušeno poté, co vývojáři obdrželi „výhrůžky smrtí“, tým zveřejnil na Twitteru prohlášení, které zní:

Toto není prohlášení, které bychom rádi učinili.

Kvůli hrozbě IRL, kterou musíme brát vážně, budeme muset příští týden zrušit zasedání GDC v San Fran. 😢

Místo toho jsou fanoušci vyzýváni, aby „E-mail oslovte!“ namísto. „Je důležité si uvědomit, že vývojáři jsou skutečně lidé,“ dodávají v následném tweetu: „Když se objeví hrozby, uděláme z jejich bezpečnosti číslo 1.“

„Velká většina fanoušků je respektující a podporuje,“ Rez Producent Alistair MacFarlane řekl počítačové hrypřidávání „Vždy bude existovat malá podskupina jedinců, kteří se zapojí do výhružného a hrubého chování.“

Je důležité poznamenat, že toto setkání nebylo součástí oficiálního plánu akce Game Developers Conference, a proto nemá nic společného s organizátory. GDC. To byla věc Rez Tým se organizoval mimo to, jen aby využil toho, že tým a fanoušci budou pár dní na stejném místě.

Zrušení také ovlivní pouze toto setkání jeden na jednoho; Vývojáři Facepunch se budou stále účastnit stejné konference Game Developers, která probíhá od 20. do 24. března.

READ  Oznamujeme další naskladnění PS5 v obchodě

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *