Vyhněte se cestování na Island, do Maďarska a do České republiky

Centra pro kontrolu a prevenci nemocí nabádají Američany, aby se „vyhnuli cestování“ do nové skupiny evropských destinací: IslandA Maďarsko, Česká republika A Guernsey, Britové závislost na koruně v kanálu La Manche.

Centrum pro kontrolu nemocí vydalo Oznámení o zdravotních cestách úrovně 4 do všech čtyř destinací v pondělí kvůli „velmi vysoké“ úrovni COVID-19.

„Pokud musíte cestovat… ujistěte se, že jste plně očkovaní,“ uvedlo o stránkách Centra pro kontrolu a prevenci nemocí.

Ministerstvo zahraničí vydalo v pondělí v souladu s CDC paralelní cestovní upozornění, ve kterém řeklo „necestovat“. IslandA Maďarsko a Česká republika. Guernsey není na seznamu.

Návrat zahraničních turistů: Očekávejte zácpy na letištích za přísných vstupních pravidel

Od vakcín po testování: Co cestující potřebují vědět o novém americkém cestovním systému

Ministerstvo zahraničních věcí navíc doporučilo necestovat do Papua-Nová Guinea kvůli COVID a také rizikům „zločinu, občanských nepokojů, zdravotních problémů, přírodních katastrof a únosů“.

Cestovatelé mohou najít COVID-19 Cestovní doporučení pro téměř každou destinaci na webu CDC.

Američané cestující do zahraničí musí být obeznámeni s novým americkým cestovním režimem pro jejich návrat. Nová pravidla, která zahrnují přísnější požadavky na testování pro neočkované Američany, byla zveřejněna 8. listopadu.

Hrát si

Jak nová omezení cestování COVID-19 do USA ovlivní neočkované a očkované

Spojené státy spouštějí 8. listopadu nový cestovní systém, který přidá přísnější požadavky na testování pro neočkované cestující.

Pouze FAQ, USA DNES

READ  Česká vláda zavádí blokování tří provincií zasažených virem

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.