Východní Iowané sdílejí své halloweenské kostýmy 2022 [GALLERY]

Východní Iowané sdílejí své halloweenské kostýmy 2022 [GALLERY]

31. říjen je vždy můj oblíbený den na sociálních sítích. Včera večer byl můj kanál plný halloweenských kostýmů pro dospělé, děti i domácí mazlíčky! Bylo skvělé vidět, jak se letos tolik lidí dostalo do halloweenského ducha.

Včera večer jsem se neoblékl, protože jsem doma neměl jediný trik nebo něco, ale včera ráno jsem se oblékl do práce a v sobotu večer na halloweenskou párty. Na párty o tomto víkendu jsem se rozhodla jít jednodušší cestou a obléct si skluzavku z White Castle. Celou noc mi bylo teplo a pohodlí (i když řízení v kostýmu nebylo snadné)!

Včera ráno jsme s Brin odhalili naši módní přehlídku pro naši ranní show. Navrhli jsme téma Robin Williams pro rok 2022, přičemž Brain hraje paní Doubtfire a mě Alana Parrishe z Jumanji. Myslím, že jsme odvedli skvělou práci! (Viz více obrázků tady)

Příloha – 313789994_1094870324565281_4008531803347343268_n

Nyní, když jsem sdílel své halloweenské obrázky, je čas se pochlubit těmi vašimi! Požádali jsme posluchače na Facebooku, aby zveřejnili halloweenské obrázky roku 2022, a roztomilost a kreativita mě uchvátily! Existuje několik našich oblíbených:

Východní Iowané sdílejí své halloweenské kostýmy 2022

Požádali jsme posluchače na Facebooku, aby zveřejnili halloweenské obrázky roku 2022, a roztomilost a kreativita mě uchvátily! Existuje několik našich oblíbených!

Co jste letos měli vy nebo vaše děti na sobě? Rádi bychom viděli nějaké vaše fotky! Neváhejte to napsat do komentářů!

Když už jsme u módy, letošní Dog-O-Ween v Theisen’s Northeast Side v Cedar Rapids byl obrovským hitem. Bylo tam tolik rozkošných štěňátek! Můžete se podívat na pár fotek z této akce tady.

ABC z Iowy

Vím, že Iowa nemusí být nejoblíbenějším státem k návštěvě, ale stále máme co nabídnout! Pomocí bezpočtu článků, webových stránek, seznamů a map jsme sestavili seznam některých z nejlepších a největších událostí, míst a atrakcí v Iowě pomocí každého písmene abecedy (což nebylo snadné)! Bohužel jsme nemohli zahrnout všechna skvělá místa ve státě (není dost písmen!), ale zde je abeceda Iowa ABC:

READ  Hráč West Hamu Vladimir Koval byl vyloučen z účasti v kvalifikaci mistrovství světa pro Českou republiku

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.