Volom Conora Bedarda, Venom Regina Bates, v kanadském mužském hokejovém týmu ve věku 16 let

Calgary – Kanadský juniorský mužský hokejový tým disponuje škálou od ostřílených profesionálů až po 16leté.

Cole Perfetti, který má na svém kontě více než 50 profesionálních zápasů, a Conor Bedard, který se stal sedmým hráčem vybraným do kanadského týmu ve věku 16 let, byli mezi 25 hráči vybranými v neděli na soupisce roku 2022.

Tři brankáři, osm obránců a 14 útočníků narozených v letech 2002 až 2005 tvoří hostitelský tým mistrovství světa v hokeji mužů do 20 let, které od 26. prosince do 5. ledna hostí Edmonton a Red Deer, Alta.

Kanada zahajuje turnaj na Boxing Day proti České republice v Edmonton Rogers Place.

„Bude to konkurenceschopný tým, budeme se snažit hrát rychle, budeme tým s velkou energií, budeme tým, který začíná a hraje hodně disciplinovaně,“ řekl kanadský trenér Dave Cameron.

Beddard, producent North Vancouver, BC, který hraje za Reginu Bates z WHL, se připojuje k Wayne Gretzkymu (1978), Ericu Lindrosovi (1990), Jasonovi Spizovi a Jay Baumeisterovi (2000), Sidneymu Crosbymu (2004) a Conoru McDavidovi (2014) v Playing s kanadskou juniorskou reprezentací ve věku 16 let.

„Je šílené, když se s těmi chlapy poslouchám,“ řekl Bedard. „Snít o tom, že budu hrát na tomto turnaji a mít šanci v mém věku, je velmi zvláštní.“

Útočník Shane Wright, který byl propuštěn z výběrového tábora před rokem ve věku 16 let, si tentokrát zajistil místo v týmu.

Dylan Garand, Brett Brochu a Sebastian Kosa byli jediní strážci pozvaní do výběrového kempu, kteří si zajistili své pozice v týmu.

Spolu s Perfetti, Wrightem a Bedardem jsou v popředí Xavier Bourgault, Mavrik Bourque, Will Cuylle, Elliot Desnoyers, Ridly Greig, Dylan Guenther, Kent Johnson, Mason McTavish, Jake Neighbors, Justin Sourdif a Logan Stankoven.

READ  Red Wings souhlasí s tříletou smlouvou s Jacobem Franou | buvolí sporty

Brankář Dylan Garand (vlevo) a brankář Sebastian Koussa (střed) poslouchají trenéra brankářů Oliviera Michauda během tréninku na výběrovém kempu kanadského juniorského mistrovství světa v hokeji v Calgary, čtvrtek 9. prosince 2021.

  • Conor Bedard bruslí během tréninku na výběrovém kempu kanadského juniorského mistrovství světa v hokeji v Calgary, čtvrtek 9. prosince 2021. Kanadský juniorský mužský hokejový tým má širokou škálu od ostřílených profesionálů až po 16leté mladíky.

Vybráni byli obránci Kayden Gaul, Carson Lampus, Olin Zellweger, Ronan Seely, Donovan Cibrango, Owen Power, Ryan O’Rourke a Lucas Cormier.

Garand, Johley a Perfetti se vracejí z týmu, který ve finále mistrovství světa juniorů 2021 v Edmontonu propadl se Spojenými státy 2:0.

„Kanada měla vždy zkušený tým a mnoho dobrých lidí,“ řekl Guhle. „Očekávání je zlatá medaile.“

Turnaj 2021 se v Edmontonu kvůli pandemii konal bez fanoušků. Na akci v roce 2022 budou diváci na Rogers Place.

„Ptáte se vracejících se kluků, Colea a Caydena, bez fanoušků to rozhodně není ono,“ řekl Garand.

„Když si můžete zahrát na turnaji takového rozsahu na domácím ledě s místními fanoušky a v aréně NHL, která se úplně vyčerpala, je vzrušující přemýšlet. Myslím, že to našemu týmu pomůže.“

Perfetti, Sebrango a O’Rourke přinášejí celkem 160 zápasů ze zkušeností NHL.

Ontario Hockey League nebude fungovat v letech 2020-21 kvůli pandemii COVID-19. Perfetti a Cibrango se v této sezóně vrátili do klubů AHL.

Perfetti a Bauer získali v červnu zlato na mistrovství světa mužů s Kanadou v lotyšské Rize.

Cameron je hlavním trenérem kanadského týmu po 11 letech, kdy dohlíží na stříbrný tým v Buffalu. Kanada v tomto finále prohrála 5:3 s Ruskem.

Do výběrového kempu v Calgary bylo povoláno 35 hráčů, ale pozvánka obránce Sudbury Wolves Jacka Thompsona byla stažena kvůli protokolům COVID-19.

Johnson z University of Michigan se ve čtvrtek nehlásil do tábora kvůli problémům s COVID-19, ale byl mezi 14 stávkujícími vybranými pro ročník 2022.

I když se na soupisku Kanady nedostal žádný současný hráč NHL, Scott Salmond, kanadský senior viceprezident hokeje pro národní týmy, řekl, že od středy zůstávají dveře otevřené.

READ  Duševní zdraví mezi sportovci zdůrazněno v bouřlivém roce 2021 | profesionální

Kanada hraje se Švýcarskem a Švédskem v exhibičních zápasech od 19. do 20. prosince v Red Deer, po kterém následuje další přípravný zápas 22. prosince proti Rusku.

V neděli byli propuštěni obránci Vincent Iorio a útočníci Zach Dean, William Dufour, Luke Evangelista, Jack Finley, Joshua Roy, Hendrix Lapierre a Ryan Tverberg. Obránce Daemon Hunt nemohl pokračovat kvůli zranění.

„Nepamatuji si, že bych v předchozích kempech, kterých jsem byl součástí, měl tolik hráčů, protože v mixu bylo tolik hráčů, což vypovídá něco o kanadském hokeji a hloubce, kterou tady máme,“ řekl Cameron v neděli. než se zúčastnili hráči. . hruď.

„Trošku nám to ztěžuje práci, ale to jsou těžká rozhodnutí, která chcete. Čím větší konkurence máte, tím lépe pro lidi.“

Tato zpráva byla poprvé publikována v The Canadian Press dne 12. prosince 2021.

Připojte se ke konverzaci

Konverzace jsou názory našich čtenářů a podléhají kodex chování. Hvězda tyto názory nepodporuje.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *