Vítězové soutěže Sony World Photography Award za architekturu za rok 2021

Cena Sony Global Photography Award vybírá nejlepší architektonické fotografie roku 2021

Cena Sony World Photography Award 2021 vyhlásila své vítěze, včetně dvou kategorií zaměřených na architektonickou fotografii

Právě bylo oznámeno vyhlášení vítězů ceny Sony World Photography Award v roce 2021; Se dvěma dramatickými gongy, které přicházejí k lovcům, kteří se specializují na oblast architektury. Architektonická fotografie, od moderních budov až po silné barevné prostory, se objevila ve dvou hlavních částech prestižní cti – v profesionální a otevřené soutěži, které jsou věnovány vynikajícím tvůrčím produkcím v globální doméně.

Předchozí práci, kterou si vybrali profesionálové ve svém oboru, získal Tomáš Vocelka z České republiky. Prezentace Fusilky s názvem „Věčné loviště“A Jedná se o sérii, která zkoumá bývalý vojenský komplex, který se ve své vlasti změnil na hřbitov pro domácí mazlíčky. Cena se dívá na skupinu pěti až deseti obrázků a fotografií vítěze krásných a děsivých. Mezi další témata v této kategorii patří dokumenty, krajiny, portréty, kreativita, životní prostředí, portfolio, sport, zátiší, divoká zvěř a příroda.

Klaus Linzen z Německa zvítězil se svou prací v kategorii architektury pro otevřenou soutěž, Modré okno

Na druhou stranu, otevřená soutěž závisí na síle jednoho obrazu. Vítěz zde, Němec Klaus Lenzen, představil obraz „Modré okno“, což je dílo, které zobrazuje „sestupující ze schodů u Hyattu v Düsseldorfu a stoupající k oknu, od kterého se odráží jasně modrá obloha.“ Grafický a výkonný vítězný obrázek udělá trvalý dojem.

Dnešní systém udělování cen také vybral celkového vítěze, britského dokumentaristy Craiga Eastona, který obdrží finanční odměnu ve výši 25 000 USD a sadu nástrojů pro digitální zobrazování od společnosti Sony. Cena Sony World Photography Award, která podporuje fotografické návrhy všech věkových skupin, podporuje ceny pro mládež a studenty.

READ  Česká republika nemusí vracet žádné dotace z Evropské unie, potvrzuje Evropská komise

Virtuální výstava prací vítězů a finalistů byla spuštěna prostřednictvím webových stránek organizace, kde jsou k dispozici všechna umělecká díla k prohlížení a obdivu. §

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *