Vietnamci v Česku vypadají jako doma

Vietnamci v Česku vypadají jako doma

Praha – Spolek Than Hova Fellows v České republice uspořádal 5. konferenci a 23. června oslavil 20. výročí svého založení.

Jde o jedno z prvních sdružení svého druhu, které vzniklo ve vietnamské komunitě v České republice, s tisícovkami členů, kteří podnikají a žijí na většině míst po celé Evropě.

Za posledních 20 let členové sdružení vždy prokazovali smysl pro jednotu, proaktivně koordinovali s místní komunitou, účinně prosazovali tradici vzájemné podpory a byli odhodláni budovat a rozvíjet vlast.

V posledních letech komunita krajanů z Thanh Hoa v České republice nadále hraje aktivní roli v charitativních aktivitách pro svou vlast, zejména přispívá k rozvoji Thanh Hoa jako socioekonomického centra v regionu Sever-střed.

Velvyslanec České republiky ve Vietnamu Dương Hoài Nam ve svém projevu ocenil snahu sdružení o integraci s místní komunitou, vzájemnou podporu a proaktivní příspěvky své vlasti.

Doufá, že spolek bude jednotný, bude se vzájemně podporovat v životě i podnikání, aktivně přispívat hostitelské společnosti a vytvářet pozitivní obraz Vietnamců v očích místních lidí i ostatních Evropanů. VNS

READ  Afrika už není kontinentem konfliktů, katastrof, říká český velvyslanec

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *