Videohovory přes WhatsApp mají tři velmi užitečné funkce

Videohovory přes WhatsApp mají tři velmi užitečné funkce

Poslední aktualizace: 15. června 2024 v 06:32 UTC+02:00

Funkce videohovorů WhatsApp má všechny základní funkce. Meta však nyní pracuje na jeho vylepšení přidání Tři nové funkce: Podpora až 32 lidí při videohovorech na Macu a Windows, Sdílení obrazovky se zvukem a Speaker Spotlight.

WhatsApp pro Mac a Windows nyní podporuje až 32 lidí ve videohovoru

V současné době, když provádíte videohovor pomocí zařízení se systémem Android nebo iOS, WhatsApp vám umožňuje přidat do hovoru 32 lidí. Pokud jste však dosud uskutečnili videohovor pomocí WhatsApp pro Windows, mohli jste k hovoru přidat pouze 16 lidí, a pokud jste uskutečnili videohovor pomocí WhatsApp pro Mac, mohli jste k hovoru přidat pouze 8 lidí. Aplikace WhatsApp pro Windows a Mac nyní podporují přidání až 32 lidí do videohovoru.

Příběh pokračuje po videu..

Sdílení obrazovky se zvukem je nyní možné

Až dosud, když jste ve videohovoru sdíleli obrazovku svého zařízení, WhatsApp sdílel pouze video, nikoli zvuk. Pokud tedy vaše zařízení přehrává zvuk, aplikace jej nebude sdílet s ostatními účastníky videohovoru. No, už ne. Když nyní sdílíte obrazovku svého zařízení ve videohovoru, WhatsApp bude sdílet video i zvuk. Nová funkce vám umožní sledovat videa s přáteli.

WhatsApp nyní zvýrazňuje řečníka ve videohovoru

WhatsApp nyní ve videohovoru zvýrazní mluvčího (mluvící osobu) tak, že se jeho video kanál objeví jako první v karuselu video kanálů a obklopí video dané osoby bílým obrysem.

Meta říká, že tyto funkce zpřístupní veřejnosti během několika příštích týdnů.

READ  Backdoor pro Windows, macOS a Linux zatím nebyl detekován

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *