Video: Připojte se k nám při oslavě „Matky, kterou sdílíme: Náš příběh o Zemi“

Video: Připojte se k nám při oslavě „Matky, kterou sdílíme: Náš příběh o Zemi“

Je druhá neděle v květnu, což znamená, že ve velkém počtu zemí po celém světě je Den matek (i když ne ve Spojeném království, kde neděle Mothering Sunday připadá na březen). Tento rok oslavujeme Den matek velmi zvláštním způsobem a s láskou se ohlížíme za jednou matkou, kterou fanoušci Nintenda po celém světě spojují ve své lásce – Shigesato Itoi’s Matka série.

Milý člověk a jeden z našich stálých předních videoproducentů, Zion Grassl, s láskou natáčel toto video – ústřední bod naší oslavy Dne matek – už týdny, přičemž získává hodnostáře z celého světa fanoušků videoher a tvůrců, aby uctili a pozdravili EarthBound Games: EarthBound ZačátkyA přízemníA matka 3.

V těchto rozhovorech Zion prozkoumává zvláštní povahu tohoto jedinečného tria s některými lidmi, s nimiž bude pravděpodobně zpovídat. Ano, uvidíte některé známé tváře, uslyšíte některé známé hlasy a dokonce uslyšíte od nezávislého herního vývojáře, jehož tvorbu hodně ovlivnila série MOTHER. Ano, kteří což Vývojář nezávislých her!

Doufáme, že se vám video výše bude líbit. Je to (relativně) dlouhá hodina – ideální na neděli – a jsme na to velmi hrdí. vše nejlepší ke dni matek!


Důkladné čtení:

READ  Zpráva: Náhlavní souprava Apple AR/VR bude ke své funkci vyžadovat připojení k iPhonu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *