Video porovnání velikosti hlavy Elden Ring ukazuje, že na velikosti opravdu nezáleží

elden prstenŠéfové společností jsou stejně kreativní jako zastrašující. Jak se ale srazí ve velkém měřítku? Modder a YouTuber Garden of Eyes Natočte video dát elden prstenMnoho děsivých šéfů z hlediska prestiže. Jsou úhledně seřazeni vedle sebe, vhodně v určeném bitevním prostoru – druhá fáze bitvy o Reinala, bitva bossů královny úplňku.

Zahradu očí možná znáte z jiné série YouTube, kde boj s bossy další. I když tento záznam není dynamický stejně, je zajímavý z podobných důvodů. elden prsten Šéfové jsou úžasní a je zábavné je porovnávat.

Ve videu se postava hráče pomalu prochází po řadě bossů, aby ukázala smysl pro měřítko. Je trochu nepříjemné je všechny vidět – každý mi při mnoha příležitostech podal můj zadek – tak blízko. Když bojovali ve hře, všichni se cítili větší než život; Zejména dřívější prezidenti mají rádi Margit, předzvěst pádu, nevítaný starší společník ve srovnání s malými rytíři, vlky a potulnými šlechtici, se kterými jste dříve bojovali. Ale Margit se dokázala podívat Hodně Méně zastrašující ve srovnání s ostatními v sestavě.

Toto video také zohledňuje, jak nebezpečné jsou některé elden prstenRelativně menší bossové jsou Malinia, Blade of Miquela blízko začátku série, přestože je jedním z nejsilnějších nepřátel. Ve stejném duchu bylo realistické vidět absolutní velikost Staršího draka Greyolla – gigantického tvora, který byl infikován karmínovou hnilobou, která zabila Caelida kvůli sladkým runám. (Teď se cítím trochu provinile, ale ne natolik provinile, abych to neudělal znovu v další nové hře.)

READ  Namátkou: Waluigi se „zve“ na Super Smash Bros. V tomto vášnivém fanouškovském promu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.