Video porovnání velikosti hlavy Elden Ring ukazuje, že na velikosti opravdu nezáleží

Video porovnání velikosti hlavy Elden Ring ukazuje, že na velikosti opravdu nezáleží

elden prstenŠéfové společností jsou stejně kreativní jako zastrašující. Jak se ale srazí ve velkém měřítku? Modder a YouTuber Garden of Eyes Natočte video dát elden prstenMnoho děsivých šéfů z hlediska prestiže. Jsou úhledně seřazeni vedle sebe, vhodně v určeném bitevním prostoru – druhá fáze bitvy o Reinala, bitva bossů královny úplňku.

Zahradu očí možná znáte z jiné série YouTube, kde boj s bossy další. I když tento záznam není dynamický stejně, je zajímavý z podobných důvodů. elden prsten Šéfové jsou úžasní a je zábavné je porovnávat.

Ve videu se postava hráče pomalu prochází po řadě bossů, aby ukázala smysl pro měřítko. Je trochu nepříjemné je všechny vidět – každý mi při mnoha příležitostech podal můj zadek – tak blízko. Když bojovali ve hře, všichni se cítili větší než život; Zejména dřívější prezidenti mají rádi Margit, předzvěst pádu, nevítaný starší společník ve srovnání s malými rytíři, vlky a potulnými šlechtici, se kterými jste dříve bojovali. Ale Margit se dokázala podívat Hodně Méně zastrašující ve srovnání s ostatními v sestavě.

Toto video také zohledňuje, jak nebezpečné jsou některé elden prstenRelativně menší bossové jsou Malinia, Blade of Miquela blízko začátku série, přestože je jedním z nejsilnějších nepřátel. Ve stejném duchu bylo realistické vidět absolutní velikost Staršího draka Greyolla – gigantického tvora, který byl infikován karmínovou hnilobou, která zabila Caelida kvůli sladkým runám. (Teď se cítím trochu provinile, ale ne natolik provinile, abych to neudělal znovu v další nové hře.)

READ  Walmart nabízí zdarma dárkovou kartu v hodnotě 300 $, když si koupíte Apple iPhone 14 na AT&T nebo Verizon na Černý pátek

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *