Video: Porovnání Smash Bros. Ultimate VS MultiVersus od Digital Foundry

Bylo tam hodně rváčů „inspirovaných“. Hra Super Smash Bros Ultimátniz nichž nejnovější je titul Warner Bros. MultiVersus – Obsahuje ikonické hrdiny a kreslené postavičky, jako jsou Superman, Batman, Wonder Woman, Bugs Bunny, Tom a Jerry.

Techničtí experti z Digital Foundry neodolali a rozhodli se udělat video srovnání, aby viděli, jak tato nová hra obstojí v mistrovském díle Masahira Sakuraie. Vzhledem k tomu, jak přesní je Smash Bros., už má za sebou obrovskou bitvu do kopce. Za ta léta, ale může skutečně konkurovat?

Digital Foundry si všímá, jak si boj přirozeně vypůjčuje spoustu nápadů ze sady pohybů Smash Bros., ale mechanika a průběh boje nejsou „úplně těsné“ jako u Smash Bros. Zdá se také, že chybí vizuální podněty a zvuky na obrazovce, které mohly být přehlédnuty. Všeobecně – hra běží rychlostí 60 snímků za sekundu, což odpovídá výkonu Super Smash Bros. Ultimátni.

Po celou dobu existuje spousta srovnání – s DF se kolem 10 minut dostává mnohem podrobnější, takže se neváhejte podívat, pokud vás zajímá, jak si stojí konkurent Smash Bros. Více se můžete dozvědět na našem sesterském webu zatlačte krabici:

A pokud vás to zajímá, zdá se, že tento bezplatný titul přeskočí verzi Switch. Existuje spousta alternativ k Super Smash Bros. Na Switch ale jako Brawlhalla a Nickelodeon All-Star Brawl.

Co si myslíte o nejnovějším konkurentovi Smash? Zkusil jsi to? Stále hrajete Smash Bros. na přepínači? Níže zanechte své myšlenky.

READ  Nejlepší herní komodita roku 2022, kterou můžete skutečně předvést

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *