[VIDEO] Falešný Jim Carrey na předávání Českých filmových cen

[VIDEO] Falešný Jim Carrey na předávání Českých filmových cen

Oscarový český režisér Jan Svěrák Organizátoři předávání filmových cen v Praze se červenali poté, co je napálil muž, který o sobě tvrdil, že je hollywoodský herec. Jim Carrey.

Vypadá jako herec, který je známý svými rolemi ve filmech jako Hloupý a hloupější, Truman Show, Věčné slunce neposkvrněné minutyD a Muž na Měsíci Krátce se objevila na jevišti na 22. ročníku předávání cen Český lev, které v sobotu večer živě vysílala celostátní televize v České republice.

Vidět víc Oscar 2015: Nejlepší a nejhorší momenty

Muž v černém smokingu zamával davu na koncertě, který se konal ve starobylé pražské koncertní síni Rudolfina z 19. století, a poté, co se zasypal zlatými konfetami vystřelenými z party nástroje, beze slova odešel.

Některé členy publika lze vidět klip Z televizního programu se usmívají a nevěřícně kroutí hlavami.

Pro část veřejnosti i televizní diváky O totožnosti muže se objevily pochybnosti. Svirák a moderátor pořadu Lucy Viburnová Původně trval na tom, že je skutečný McCoy.

„Samozřejmě, že na pódiu byl skutečný Jim Carrey, věděl jsem, že přijde, ale nevěděl jsem, co tam bude dělat.“ Poznal jsem ho.

Vidět víc Jim Carrey vtipkuje o Brianu Williamsovi v předpremiéře NBC SNL

Organizátoři byli později nuceni provést opravu, když se objevily zprávy, které dokazovaly, že skutečná hollywoodská hvězda se v sobotu večer zúčastnila párty v Los Angeles. Nakonec Curry sám objevil příběh a tweetoval své pobavení.

Svěrák, který za svůj film získal v roce 1997 Zlatý glóbus a Oscara KoljaŘekl, že organizátory předávání cen na České filmové akademii kontaktovali lidé, kteří tvrdili, že Careyho zastupují. Řekli, že jim bylo řečeno, že hvězda natáčí v Praze, a trvali na tom, že jeho vzhled bude z bezpečnostních důvodů utajen. V tu chvíli nebyl důvod o tom pochybovat, řekl Svěrák. Podle zpráv z tisku.

READ  Sam Ryder vztyčuje britskou vlajku ve finále Eurovize

„S největší pravděpodobností jsme se stali terčem velmi sofistikovaného podvodu, je mi to velmi líto,“ řekl Svěrák poté, co byl podvodník odhalen, a dodal: „Je mi to velmi líto, omlouvám se. „To jsem neměl v úmyslu, ale musím pochválit něčí příkladný výkon, když nás oklamal.“

Česká filmová akademie, která trvala na tom, že se za vzhled muže platit nebudou, nasadila odvážnou tvář a vtipkovala, že jde o „komedii, kterou stojí za to vidět“. Andy Kaufman„Lze to přirovnat pouze k ‚prodeji‘. [a Czech] Zámek pro naivní Američany. Carrey hrál excentrického amerického umělce Kaufmana Muž na Měsíci.

Přečtěte si více SNL slaví 40. narozeniny: Cheri Oteri odhalila, že Jim Carrey drží sparťanský kostým vedle kostýmu Ace Ventury

v StátníciOrganizace zastupující české filmaře ve své omluvě za incident uvedla: „Je nám líto, že jsme vás uvedli v omyl, ale nebylo to provedeno úmyslně. Nikdo z nás nelhal, protože jsme byli ve vší poctivosti a profesionalitě oklamáni! Baví nás to, a pokud se neurazíte, můžete se s námi smát…. Slibujeme, že příště budou Čeští lvi bez zahraničních hvězd (pokud… Elvis Presley Slibuje účast.)

Carrieina falešná identita není známa. On a jeho tým opustili místo okamžitě po krátkém vystoupení a nebyli vypátráni.

Incident nezastavil drsné české sociální drama Cesta ven (Cesky Finn), vítěz ceny za nejlepší film. Večer se vyznačoval i svou přítomností Jerry Bartoška, předseda každoročního Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary v České republice. Bartoška, ​​který se léčí s rakovinou, se od listopadu neobjevil na veřejnosti bez hustých vlasů a výrazného plnovousu, ČTK ale uvedla, že je „v dobré náladě“.

Níže se podívejte na klip falešného vzhledu Jima Carreyho.

READ  Nechte módní hodinky začít v den zahájení Tokijských her

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *