Video: Digitální slévárenská technická analýza Persona 5 Royal On Switch

Persona 5 Royal Hra byla vydána na Nintendo Switch minulý měsíc a tech experti nyní otestovali každou konzolovou verzi hry. Jak tedy obstojí verze Switch? Za prvé, je to plnohodnotná verze hry bez jakýchkoli základních škrtů. Dokonce i časy načítání jsou rychlé.

Jsou oblasti, kde hra zaznamenala úspěch. Přesnost textur a aktiva textur jsou „výrazně zhoršené“ – zejména ve srovnání s verzí pro PlayStation 4. Stíny také nejsou zcela patrné. Kromě toho je přesnost textury stále „většinou dobrá“, ale existují určité řezy.

Pokud jde o rozlišení, v dokovaném režimu se hra zobrazuje v rozlišení 1440 x 810, což je něco málo přes 720p a v přenosném režimu je to 960 x 540. V přenosném režimu mohou hráči očekávat mírně „rozmazaný“ zážitek a nižší rozlišení než u jiných vlajkových titulů Atlus. Na Switch, který většinou cílí na 1280×720.

Pokud jde o výkon, na Switchi můžete očekávat uzamčenou snímkovou frekvenci 30 snímků za sekundu v přenosném i vertikálním režimu. Digital Foundry shrnuje port Switch jako „méně než ideální“ – s hlavní kritikou jeho „podprůměrné“ kvality obrazu. Obecně zde nejsou žádné „špatné porty“.

Pro druhý názor se nezapomeňte podívat na naši recenzi Nintendo Life:

READ  Nvidia kontroluje, zda nedošlo k roztavení elektrického kabelu grafické karty PC

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.