Venus a Serena Williamsové prohrály US Open, poslední zápas jako duo

Čtvrteční noc znamenala potenciální konec sesterského tenisového dua Williamsové, protože Venus a Serena Williamsové vystoupily v prvním kole čtyřhry US Women’s Open. Češka Lucy Hradika a Linda Nosková porazily obě sestry a zápas ukončily 7:6 (5), 6:4.

poté, co mu to řekl časopis Vogue Na začátku srpna se „rozvíjela od tenisu“, očekávalo se, že US Open bude posledním turnajem v kariéře Sereny Williamsové. Bylo by to také naposledy, kdy byly Serena a Venus společně na tenisovém kurtu a přivedly vzduch do prvního kola ženské čtyřhry.

Napětí ale brzy pominulo, když Hradika a Nosková porazily duo Williamsové. ESPN Zmínila se, že obě sestry spolu nehrály na turnaji více než čtyři roky a nemohly těžit z „kouzla podpisu“, do kterého se zapojily více než dvě desetiletí. Sestry Williamsové nedokázaly získat převahu po prohraném těžkém prvním setu v tiebreaku ani po zotavení z manka 3:0 proti Hradikové a Noskové.

Čeští tenisoví profesionálové spolu možná před US Open nehráli na velkém turnaji, ale jejich schopnosti to neodrážely. Hradecká a Nosková vyhrály, když zablokovaly pozdní tlak, díky kterému byl zápas 4:1 na 4:4. Oba hráči mají respekt fanoušků, když mluvili o zápase a duu Williams.

řekl Hradika v pozápasovém rozhovoru s ESPNpřiznal zklamání davu.

Nosková také vyjádřila svůj obdiv sestrám, podle Los Angeles Times.

„Hrát proti sestrám Williamsovým je pro všechny výjimečný okamžik,“ řekla Nosková.

Než zápas začal, zbožňující dav byl nabitý vzrušením a očekáváním Video s pozdravem K Venus a Sereně Williamsové odstartovali dnes večer. Video s názvem „Double Trouble“, vyprávěné hudebníkem a filmařem QuestLove, oslavuje posádku „Dvě dámy z Palmýry“, jak inspirovaly generace sportovců a jejich celkový dopad na svět tenisu „příliš široký, než aby se dal popsat“.

READ  Německo se pobavilo na klidném karnevalu

v v ESPN Článek, který sleduje statistiky kariéry Venuše i Sereny, uvádí, že sestry Williamsovy vyhrály jako partnerky 3 olympijské zlaté a 14 ženských grandslamů. Brzy poté, co odešla z tenisového kurtu, vyhrála Serena 367 hlavních zápasů – více než žena v tenisové historii – a ohromila svět na Australian Open 2017, kdy turnaj vyhrála, když byla ve dvou měsících těhotenství s dcerou Olympií. .

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.