Velvyslanectví České republiky, Serena Hotels konají koncert na pomoc při povodních

Serena Hotels a Velvyslanectví České republiky uspořádaly večer klasické spolupráce, kde světově uznávané virtuózní duo Jiří Barda a jeho syn Josef Barda a studenti katedry hudební vědy National College of Arts předvedli neobvyklé fusion kousky s klasiky jako Bach.

Koncert pro violoncello byl věnován získání finančních prostředků na rehabilitaci vysídlených obětí povodní při oslavách státního svátku České republiky.

Partha Jodi doprovázela skupina hudebníků z katedry hudby National College of Arts a akce se zúčastnili lidé ze všech společenských vrstev, včetně diplomatických misí, podnikového sektoru a podnikatelské sféry. Směs unikátních pákistánských a západních fúzí hrajících tradiční místní melodie a rytmy nadchla publikum.

Aziz Bhulani, generální ředitel, Serena Hotels, ocenil velkorysou podporu JE Thomas Smedanga, velvyslanec České republiky v Pákistánu, aby se spojil se Serena Hotels při získávání finančních prostředků na pomoc a rehabilitaci obětí povodní. Poděkoval přítomným za podporu a štědrost při získávání finančních prostředků pro tuto ušlechtilou věc.

Serena Hotels jako odpovědný korporátní občan pracuje na podpoře lidí postižených povodněmi. Organizace spojuje finanční prostředky darované hotelovými hosty a spolupracovníky a kromě různých fundraisingových akcí pořádaných ve spolupráci s dalšími diplomatickými misemi. Pomocné předměty, jako jsou potraviny a stany, jsou distribuovány přímo a mezinárodně. Nevládní organizace pod hlavičkou „Jazba-e-Khidmat – V duchu soucitu“.

Byl to večer věnovaný budování užších kulturních vazeb a zároveň vytvoření příležitosti k získání finančních prostředků na pomoc.

READ  Jaisankar: S Jaisankar se setkává s českými poslanci Evropského parlamentu; Pojednává o vztazích Indie s Evropskou unií a Indo-Pacifikem

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *