Velká místní aktualizace pro spolupráci pro Stardew Valley dorazila na konzole

Stardo Valley1.5 aktualizace Mnohem šťastnější z nás, když byl v prosinci spuštěn pro PCA teď je tu konečně konzole. Vývojář hry Inzerujte na Twitteru Že by aktualizace měla být vydána pro Switch, Xbox a PlayStation „během příštích dvou hodin“. Od tohoto psaní je již k dispozici na Nintendo Switch.

Nejnápadnějším rysem této aktualizace je místní spolupráce na rozdělené obrazovce, která pro konzoly vypadá docela dobře. Chci sedět vedle někoho, koho miluji, na pohovce a společně budovat farmu? Jistě, ano, a nyní můžeme.

Aktualizace také obsahuje nové pokročilé možnosti, nové budovy, zvířata, nepřátele a samozřejmě řadu oprav chyb.

Celý seznam změn je k dispozici na adrese Stardo ValleyWebové stránkyA sami uvidíte, jaké změny vás okoření – jsme nadšeni židlemi, ve kterých můžete skutečně sedět, záložkou nabídky, která vám řekne, jestli jste toho dne s někým ve hře mluvili, novým územím s jeho úkolem a vlastními postavami.

Když jsme tuto aktualizaci poprvé pokryli, zavolali jsme Stardo Valley „Naše hra je navždy“, protože mnozí z nás se k ní vracejí pokaždé, když je aktualizována. Přes popularitu hry (Bylo prodáno více než 10 milionů kopií), Stále se cítím jako velmi osobní projekt – stejně jako moje farma ve hře, i když připouštím, že to tak je Mírně Méně působivé.

READ  YGOrganizace | [TCG] Přístup k elektronické bouři

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.