Velká Británie vs Česká republika: Reakce prvního dne

Po prvním dnu utkání kvalifikace Velké Británie o Billy Jean King’s Cup proti 11násobným mistrům světa České republice se podívejme, co o utkání ten den řekl tým.

Britská jednička Emma Radukanu oživila naděje Velké Británie na postup do finále Billy Jean King Cupu v roce 2022 poté, co první den v Praze porazila Theresu Martínkovou.

První zápas na antuce, žádný problém, Radukanu vyhrál svou první trofej Billy Jean King, poté bojoval v obou setech a nakonec vyhrál nerozhodně 7-5, 7-5.

Abychom získali myšlenky na Emmin představení Billy Jean King Cupu, mluvili jsme s Emmou po zápase.

Toto je můj první zápas na Billy Jean King Cup a je úžasné sem přijet reprezentovat svůj tým a vyhrát na antuce,“ řekl.

Po uvázání kravaty Radogunu skládá hudbu a přitom sleduje Day for reverse singles rubber.

„Stále jsme v této bitvě, kterou musíme zítra odehrát.“

„Tým byl za mnou, všichni mi byli na zádech – je úžasné být v týmové soutěži, když je v této hře všechno oddělené. Opravdu si vážím vzpomínek, které mám na tento týden.“

Když se ho zeptali na své zkušenosti s hrou na antukových hřištích, řekl: „Dokonce i teď jsou podmínky velmi větrné, bylo potřeba pár špatných odrazů a bylo velmi těžké to opravit a změnit, ale jsem spokojený s tím, jak jsem kopal.“

„Myslím, že jsem na začátku druhého setu šel trochu naprázdno. Všichni v mém týmu mi řekli, že intenzita klesá. Je to těžké, když jsi byl v zápase, máš pocit, že ti to uniká, ale já“ Jsem tak rád, že se nakonec vrátím.“

2022-BJK-Cup-Emma-Raducanu-shutdown-Tereza-Martincova.jpg

Když se střetli lidé jako Theresa Martínková, najít cestu přes její obranu nebylo vždy snadné, ale Radukhanu byl neoblomný.

READ  Pět věcí, které potřebujeme vědět o Tommym - escYOUnited

„Tereza byla dobrý nepřítel a cítil jsem, že opravdu chce, abych s ní šel rychleji, a tak jsem se snažil najít způsoby, jak jí věci ztížit a udělat trapnější – i když se to mísilo s výškou. Nějaká šířka – fungovalo to dobře, “ “ vysvětlil.

„Jsem rád, že se tyto věci učím, a mám pocit, že Clay ti dává tu příležitost, protože na tvrdém kurtu je to tak těžké.“

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.