Ve věku 75 let umírá český olympijský vítěz v zápase Matcha

Ve věku 75 let umírá český olympijský vítěz v zápase Matcha

Udržujte zprávy o olympijských hrách zdarma

Podpora insidethegames.biz za 10 liber

Již téměř 15 let je insidethegames.biz v popředí neohroženého informování o tom, co se děje v olympijském hnutí. Jako první webová stránka, která není umístěna pod paywall, jsme zpřístupnili zprávy o MOV, olympijských hrách, paralympiádách, hrách Commonwealthu a dalších významných událostech pro každého více než kdy předtím.

insidethegames.biz si vybudoval celosvětovou reputaci díky vynikajícím zprávám a šíři svého pokrytí. Pro mnoho našich čtenářů z více než 200 zemí a regionů po celém světě je tato stránka důležitou součástí jejich každodenního života. Posílání bezplatných denních e-mailových upozornění zasílaných každé ráno v 6:30 hodin britského času 365 dní v roce do jejich schránky je stejně známá část jejich dne jako jejich první šálek kávy.

I během nejhorších časů pandemie COVID-19 si insidethegames.biz udržoval vysokou úroveň každodenních zpráv o všech zprávách z celého světa. Byli jsme první publikací na světě, která informovala o hrozbě, jíž olympijské hnutí čelilo koronavirem, a od té doby poskytujeme o pandemii bezkonkurenční pokrytí.

Když se svět začíná vymanit z krize COVID, insidethegames.biz by vás rád pozval, abyste nám pomohli na naší cestě financováním naší nezávislé žurnalistiky. Vaše zásadní podpora bude znamenat, že můžeme i nadále poskytovat komplexní zprávy o olympijském hnutí a událostech, které ho utvářejí. To znamená, že můžeme naše stránky ponechat otevřené pro každého. Minulý rok si insidethegames.biz přečetlo téměř 25 milionů lidí, což z nás dělá zdaleka největší zdroj nezávislých zpráv o dění ve světovém sportu.

Každý příspěvek, bez ohledu na to, jak velký nebo malý, pomůže udržet a zlepšit naše globální pokrytí v nadcházejícím roce. Náš malý a oddaný tým byl v loňském roce extrémně zaneprázdněn, když se týkal přeskupených olympijských a paralympijských her v Tokiu, což byla bezprecedentní logistická výzva, která natáhla naše omezené zdroje na hranici možností.

READ  HUN vs. ČR, hraje se 11. Malta 14. května, 12:00 IST sobota

Zbytek roku 2022 nebude o nic méně rušný nebo méně náročný. Měli jsme zimní olympiádu a paralympiádu v Pekingu, na které se postavil tým čtyř reportérů, Hry Commonwealthu v Birminghamu, Světovou letní univerziádu, Asijské hry v Číně, Světové hry v Alabamě a mají přijít několik mistrovství světa. Navíc je tu samozřejmě mistrovství světa ve fotbale v Kataru.

Na rozdíl od mnoha jiných stránek je insidethegames.biz otevřena pro čtení všem, bez ohledu na to, kolik si může dovolit zaplatit. Děláme to proto, že věříme, že sport patří všem a každý by měl mít možnost číst informace bez ohledu na svou finanční situaci. Zatímco ostatní se snaží z informací finančně profitovat, my jsme odhodláni je sdílet s co největším počtem lidí. Čím více lidí dokáže držet krok se světovými událostmi a chápat jejich dopad, tím transparentnější bude sport.

Podpora insidethegames.biz za 10 liber – trvá to jen minutu. Pokud můžete, zvažte prosím, abyste nás podpořili pravidelnou částkou každý měsíc. Děkuji.

Přečtěte si více

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *