Varianta Delta podezřelá v Provincetown, Massachusetts, blokuje růst COVID-19

Úředníci zdravotnictví tvrdí, že mají podezření, že varianta Delta je virulentnější než Koronavirus Odpovědný za rostoucí klastr případů Covid-19 v Provincetown v Massachusetts.

Massachusettské ministerstvo veřejného zdraví v pátečním prohlášení uvedlo, že genetické sekvenování primárních vzorků spojených s klastrem Provincetown bylo u této varianty pozitivně testováno.

Dvě laboratoře, Massachusetts State Public Health Laboratory a Broad Institute of MIT a Harvard, „identifikovaly delta variantu v případech spojených s touto skupinou,“ uvedla.

Ke clusteru dosud nebyly přidruženy žádné další proměnné.

„Je známo, že delta varianta je přenosnější než původní virus COVID-19,“ uvedlo ministerstvo. „Jedinci infikovaní delta variantou mají tendenci mít více respiračních virů než jiné varianty a postižení jedinci mohou virus přenášet delší dobu.“

Asi 83 procent nových případů Covid-19 v USA je tento měsíc infekcí Delta a odborníci tvrdí, že alternativa je pozadu Nová vlna infekcí na celostátní úrovni.

Počet případů Covid-19 byl v Provincetown na Cape Cod 132 Od týdne. Ve čtvrtek to bylo 256Podle NBC Boston.

Rada pro zdraví v Provincetown ve svém prohlášení uvedla, že po víkendu 4. července se zvýšil počet případů Covid-19.

Dodala, že úředníci ve zdravotnictví „vyzývají obyvatele Provincetown, místní podniky a návštěvníky, aby přijali preventivní opatření k omezení šíření COVID-19 bez ohledu na stav očkování.“

Rada vzala na vědomí, že u neočkovaných osob ve věku 12 let a starších jsou vyžadovány masky, a doporučila je používat v interiérech, pokud není možný sociální odstup. Řekla, že očkování je nejlepší způsob, jak se vyhnout vážným onemocněním souvisejícím s koronaviry.

Státní ministerstvo veřejného zdraví v pátek uvedlo, že 0,1 procenta ze 4,3 milionu lidí plně očkovaných ve státě mělo pozitivní test na Covid-19. Úředníci ve zdravotnictví vyzvali kohokoli, kdo vykazuje příznaky, aby se podrobil testování.

READ  Curiosity rover najde vymazané skvrny skalního dříví a odhalí stopy

Joe Stadley Přispěno.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *