Varianta COVID-19 v Brazílii: Massachusetts oznámil svůj první zjištěný případ

Úředníci Massachusetts v úterý oznámili první známý případ státu týkající se brazilské varianty COVID-19.

Podle státního ministerstva veřejného zdraví měla žena ve věku 30 let žijící v okrese Barnstable na konci února pozitivní test na COVID-19 a následné genetické sekvenování zjistilo, že byla infikována variantou viru P.1, která byla první zjištěno. V Brazílii loni v prosinci.

Úředníci správy veřejného zdraví, kteří byli informováni o výsledcích sekvenování prostřednictvím Národního monitorovacího systému Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA, v úterý uvedli, že nejsou k dispozici žádné informace o nemoci ženy ani o tom, zda nedávno cestovala.

Vědci se stále učí o brazilské alternativě, která podpořila Zaznamenejte vysoký počet případů a úmrtí v důsledku COVID-19 V jihoamerické zemi od jejího objevu.

Počáteční studie zjistily, že – podobně jako u dalších dvou známých variant COVID-19 z Velké Británie a Jižní Afriky – mohl být mutantní kmen Až dvojnásobná infekce Jako původní verze viru.

Vědci také zjistili, že brazilská alternativa získala schopnost znovu infikovat jedince, kteří již byli nakaženi COVID-19, a může oslabit ochranné účinky čínské vakcíny používané v Brazílii, jako je New York Times. Nedávno jsem ohlásil.

Zdá se však, že vakcína proti koronaviru Pfizer-BioNTech zůstává proti P.1 vysoce účinná. Alternativa, podle Studie zveřejněná minulý týden v New England Journal of Medicine. A zatímco výrobci vakcín Pracujte na výztužích, které chrání před vznikajícími proměnnýmiVědci zjistili, že záběry od společností Pfizer a Moderna stále poskytovaly silnou, i když o něco menší ochranu před novými kmeny.

Úředníci DPH v úterý uvedli, že v Massachusetts bylo hlášeno také celkem 213 případů britské varianty známé jako B.1.1.7 a šest případů jihoafrické varianty známé jako B.1.351.

Úředníci poznamenávají, že alternativa převládající ve Velké Británii také způsobila rychlý nárůst případů ve Velké Británii, několika dalších zemích a částech USA. Nicméně, Někteří odborníci Jsme optimističtí, že kombinace snižujících se případů a zvýšeného krytí vakcínami ve Spojených státech zabrání stejnému nárůstu paliv.

READ  Obnova vzácného meteoritu je pro vědce „splněným snem“

DPH v úterý poznamenala, že „nejlepší obranou proti proměnným zájmu je zabránit šíření COVID.“

„Patří sem nosit masku, distancovat se od společnosti, vyhýbat se skupinám, zůstat doma, když jste nemocní, nechat se vyšetřit, pokud máte příznaky nebo jste byli identifikováni jako blízcí kontakt s někým s COVID, a nechat se očkovat, když jste na řadě,“ uvedli úředníci .


Získejte e-mailová upozornění na Boston.com:

Přihlaste se k odběru a přijímejte novinky o koronaviru a naléhavé aktualizace z naší redakce do vaší schránky.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *