V textu kampaně byl citován James Carville, i když se očekávalo, že Biden odstoupí

James Carville, zkušený demokratický stratég známý jako „Ragin‘ Cajun“, řekl v rozhovoru zveřejněném v sobotu, že nevěří, že prezident Biden bude na lístku v den voleb. Ale několik hodin poté, co byl příběh zveřejněn, Bidenova kampaň rozeslala fundraisingový dopis s uvedením jeho jména.

„Ahoj, já jsem James Carville. Chci, abyste se vy a demokraté všude zapojili co nejdříve do kampaně Biden-Harris. Pomozte jim porazit Donalda Trumpa.“

Carville řekl The Post, že „nikdy to nepodepsal.“

Několik hodin před odesláním textu kampaně byl Carville citován ve zprávě Příběh Axios Zkoumání toho, kdo bude hrát roli při ovlivňování toho, zda Biden odstoupí po svém zastaveném vystoupení v prezidentské debatě.

Carville, který byl hlavním stratégem prezidentské kampaně Billa Clintona v roce 1992, deníku řekl, že věří, že Biden nebude v den voleb v závodě. Slavný citát zesnulého ekonoma Herba Steina říká: „Co nelze udržet… nebude udržitelné.“

Mluvčí Bidenovy kampaně Lauren Hitt v prohlášení uvedla, že Carvilleův tým „podepsal silný finanční balíček pro naši kampaň, včetně dnešního dopisu, a jsme vděční za vše, co dělá, aby zajistil, že Joe Biden bude znovu zvolen do druhého funkčního období. „

Ale Carville řekl novinám, že to konzultoval se svým týmem a ti o této záležitosti nic nevěděli. Řekl, že text o fundraisingu mě „netrápil tolik jako debata“.

„Ze všech chyb, které udělali, si myslím, že tahle je docela jednoduchá,“ řekl. Ale dodal: „Je zvláštní vidět, že vaše jméno oslovilo půl milionu lidí.“

Později v sobotu večer poskytla kampaň Biden e-mail, který ukazuje, že zástupce Carville schválil dopisy na získávání finančních prostředků na začátku tohoto měsíce.

Carville však řekl, že bude hlasovat pro Bidena, pokud bude v den voleb stále soupeřit s bývalým prezidentem Donaldem Trumpem.

READ  Nový druh anakondy je údajně největší, jaký kdy byl v Amazonii nalezen

Od čtvrtečního večera se texty sbírek Bidenovy kampaně zaměřovaly na prezidentovo vystoupení v debatě – odrážely jazyk, který Biden používal na pódiu, a žádaly příznivce, aby se zapojili, aby „znovu porazil Trumpa“.

Páteční přepis také citoval rétoriku, kterou Biden použil toho dne na shromáždění v Raleigh v Severní Karolíně, když ocenil jeho vystoupení v debatě předchozí noci.

„Vím, že nejsem mladý. Nechodím tak snadno jako dřív. Nemluvím tak hladce jako dřív. Nediskutuji jako dřív,“ stálo v textu také vím, jak říkat pravdu… Vím, jak věci dotáhnout do konce.“

Od debaty je Biden na turné k získávání finančních prostředků.

Po svém pátečním předvolebním shromáždění v Raleigh odcestoval Biden do New Yorku a zúčastnil se fundraisingové akce na Manhattanu s hvězdami jako Billy Porter a Elton John. Jeho sobotní program zahrnuje dvě recepce kampaně v East Hampton a další v New Jersey.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *