V St Barts renovoval Roman Abramovich fotbalové hřiště a pomáhal s obnovou po hurikánu. Jak se množí sankce proti ruským oligarchům, ostrované říkají „nechtějí to ukončit“.

Roman Abramovič.Paul Gilham / Getty Images

  • Ruský oligarcha Roman Abramovič vlastní sídlo za 90 milionů dolarů na karibském ostrově Svatý Bartoloměj.

  • Ekonomika ostrova je známá jako St. Barts a spoléhá na cestovní ruch od velmi bohatých návštěvníků, jako je Abramovič.

  • Od té doby, co čelí sankcím Spojeného království a EU, místní obyvatelé Abramoviče hájili a nazývali ho „krásným člověkem“.

Zatímco čelí rostoucím sankcím, nečekaní příznivci hájí pověst ruského oligarchy Romana Abramoviče: místní obyvatelé karibského ostrova Svatý Bartoloměj.

„Už více než deset let místní obyvatelé a velmi bohatí zaměstnanci sami dělají laskavosti ‚Abramovićovi a dalším extrémně bohatým klientům, anonymnímu obyvateli St. Barts. Forbes řekl. „Nechtějí, aby to skončilo.“

Ekonomika ostrova je známá jako St. Barts a funguje na financování cestovního ruchu od bohatých návštěvníků, jako je Abramovič, který vlastní Sídlo za 90 milionů dolarů Na ostrově od roku 2009. Tam, kde čelí nárůstu ve Spojeném království a Evropské unii Penaltyvčetně více než 7 miliard dolarů zmrazená aktivaIslanders ho popsali jako „krásného člověka“ a jeho přítomnost na ostrově obhajovali jako pozitivum.

Abramoviči, zavolej jednou Nejcharitativnější miliardář v Ruskumá za sebou historii poskytování velkých darů, včetně Izraelské muzeum holocaustu A Výzkumné centrum nanotechnologií na univerzitě v Tel Avivu.

V St. Barts zaplatil 4 miliony dolarů za přestavbu 2010 místní fotbalové hřištězaplatila renovace po hurikánu v roce 2017, financovala opravy jezírek se slanou vodou, které jsou důležité pro místní ekosystém, Informoval o tom magazín Forbes.

Patrice Abderrahim, soukromý kuchař, který pro oligarchu pracoval při několika příležitostech, Forbes řekl Domníval se, že Francie a Evropská unie byly při potrestání Abramoviče scestné: „Házeli všechny do jednoho koše,“ řekl. „Doufám, že mu všechno vyjde.“

READ  Rusko se možná chystá stáhnout své síly z okupovaného Chersonu

Přečtěte si původní článek na zájem o obchod

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.