V regionu byl zaznamenán první případ COVID-19 varianty delta

V regionu byl zaznamenán první případ COVID-19 varianty delta

Lékařská fakulta LSU Health New Orleans údajně identifikovala případ varianty Delta 1 v okrese 1 v Louisianě, která zahrnuje metropolitní oblast New Orleans.


Laboratoř precizní medicíny na Lékařské fakultě LSU Health v New Orleans údajně identifikovala první delta-proměnný případ v Louisianské čtvrti 1, která zahrnuje metropolitní oblast New Orleans. Případy: Podle tiskové zprávy Centra pro kontrolu a prevenci nemocí odhaduje, že tato varianta je zodpovědná za přibližně 25% případů v zóně 6, která zahrnuje Louisianu. Varianta delta byla nedávno CDC pojmenována jako „proměnná znepokojení“, což znamená „důkazy o zvýšení přenosnosti, závažnějších onemocněních (např. Zvýšení počtu hospitalizací nebo úmrtí) a významném snížení počtu neutralizujících orgánů Antibiotika generovaná během předchozí infekce nebo očkování, snížená účinnost léčby nebo vakcín nebo selhání diagnostické detekce. “Nedávná studie údajně ukázala, že účinnost obou dávek vakcíny Pfizer při prevenci symptomatického onemocnění způsobeného variantou delta byla 88%.

Precision Medicine Laboratory na LSU Health New Orleans School of Medicine údajně identifikovala první delta-variabilní případ v okrese 1 v Louisianě, který zahrnuje metropolitní oblast New Orleans.

Po celém státě Louisiana ohlásila desítky případů varianty delta, která nezahrnuje hypotetické případy.

Podle tiskové zprávy Centers for Disease Control and Prevention odhaduje, že tato varianta je zodpovědná za přibližně 25% případů v zóně 6, která zahrnuje Louisianu.

Varianta delta byla nedávno CDC pojmenována jako „proměnná znepokojení“, což znamená „důkazy o zvýšení přenosnosti, závažnějších onemocněních (např. Zvýšení počtu hospitalizací nebo úmrtí) a významném snížení počtu neutralizujících orgánů Antibiotika generovaná během předchozí infekce nebo očkování, snížená účinnost léčby nebo vakcín nebo selhání diagnostické detekce.

READ  Energetická nerovnováha Země odstraňuje téměř veškeré pochybnosti o změně klimatu způsobené člověkem

Nedávná studie ukázala, že účinnost dvou dávek vakcíny Pfizer při prevenci příznaků onemocnění způsobených variantou delta byla 88%.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.