V Praze se nyní natáčí německo-norský thriller The Seed – The Prague Reporter

Semena (Diesat), šestidílná minisérie od Odeon Fiction a spisovatele Christiana Jeltsche (Tatourt), se nyní natáčí v Praze. Výroba seriálu začala 10. května, natáčení probíhalo v Mnichově a na Špicberkách (Norsko) a také v Praze.

Mezinárodní zástupce Semena Zahrnuje Ingrid Bolso Birdal (Westworld2014 Herkules), Heino Ferch (VypadniA klášterní tunel), Rainer Bock (To nejlepší ze Saula na vyžádáníA úžasná ženaA hledaný muž), Jonathan Berlin (Padělatel), a další.

Alexander Dierbach působí jako režisér krátkého seriálu o šesti epizodách podle scénáře autora seriálu Jeltsche a Axela Hellsteniuse.

Firch hraje německého detektiva Maxe Grosse, který spolupracuje s norskou policistkou Theou Koren (Berdahl) na vyšetřování zmizení jeho synovce na Špicberkách. Když zkoumají záhadné okolnosti kolem zmizení jejich synovce, objeví mezinárodní spiknutí spojené s politikou a kontroverzním převzetím farmářského podniku.

podrobnosti SemenaZápletka této myšlenky se dá trochu přirovnat k pokračujícímu skandálu unijních dotačních podvodů, který se týká bývalého českého premiéra Andreje Babiše a jeho zemědělského konglomerátu Agrofert, ale spojení je pravděpodobně náhoda.

Semena Do svého příběhu také začleňuje skutečný Svalbard Seed Vault na Špicberkách. Trezor semen slouží jako záložní sklad pro miliony jedinečných druhů semen po celém světě.

„s Semena„Rádi bychom upozornili na důležitý globální problém, který souvisí s bojem o jídlo,“ řekl Christophe Belander, šéfredaktor produktu ARD, v tiskové zprávě.

„S nejlepšími herci před a za kamerou je to vzrušující německo-norská koprodukce, která osloví nejen německé publikum, ale přitáhne i mezinárodní pozornost.“

V Praze se rozběhla výroba Semena Očekává se, že natáčení ve Starém Městě a na dalších místech v okolí centra bude v posledních týdnech pokračovat až do června.

Semena Jde o jednu ze dvou velkých mezinárodních produkcí, které se v současnosti odehrávají v centru Prahy, s minisérií americké produkce s názvem Šťastný muž, který se odehrává za druhé světové války a aktuálně se natáčí i v české metropoli. Podrobnosti o výrobě pro Šťastný mužvčetně členů obsazení, nebyly oficiálně oznámeny.

READ  Filmoví klasikové v App Theatre cestují do "Casablanca", aby oslavili 80. výročí uvedení filmu

Další mezinárodní produkce, včetně nového restartu Vrána A série Malá Anne Franková malé světloLetos v létě se očekává natáčení také v Praze.

Hlavní obrázek: Hino Firch a Ingrid Bolso Berdal v The Seed, s laskavým svolením Odeon Fiction/Dusan Martinsk

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.