V Praze se koná koncert na podporu obětí cyklónu na jižní Moravě

Ve středu se na Václavském náměstí v Praze uskuteční charitativní koncert pro oběti cyklónů na jižní Moravě s nejlepšími místními představeními.

Bouře, krupobití o velikosti tenisových míčků a hurikán o rychlosti více než 200 kilometrů za hodinu zasáhly jižní a moravskou oblast B Andeclav a Hodonín.

Nejvíce trpěla Moravská Nová Ves, Hruški, Mikulci, Luchess a Hodonín. Asi 1200 domů bylo poškozeno a šest životů přišlo o život.

Pomáhat se rozhodly i přední kapely české hudební scény, které v rámci koncertu vystoupily na Václavském náměstí Společně pro Moravu Koncert ve středu 7. července ve 20 hodin.

Podle organizátora půjde veškerý výtěžek z koncertu napříč podnikem, což je nezávislá česká charitativní a komunitní rozvojová nadace, která dosud vyzvedla více než 204 milionů Kč.

Rybičky 48, Xindl X, Pavel Callta, Klára Vytisková, Slza, O5 & Radeček, Poetics, Juraj Hnilica a James Harries budou nabízeny zdarma.

Koncert budete moci sledovat naživo Youtube, sociální sítě některých umělců, národní a místní média, ale také regionální televizní vysílání, jako je Zlín TVS, Strakonické TV, Jižní Čechy, Svitavy CMS TV a další.

Ceremoniál vysílají také slovenské regionální televizní stanice, jako jsou Západoslovenská Televiía, Česko-slovenská regionální televize, Městská televize Trnava a Ružomberok.

“Jsem ohromen tím, že nejen umělci, ale i všichni, kdo pomáhají organizovat koncert od pódia, LED obrazovek, osvětlení, zvuku, skříněk, agregátů, přenosného oplocení, latríny až po ubytování umělců z jiných než Prahy, stanů, poskytovatele internetu a mnoho dalších je zapojeno zdarma. Jediným a hlavním účelem koncertu je získat co nejvíce peněz a pomoci lidem z postižených komunit. Děkuji vám všem za spojení sil pro dobrou a nezbytnou věc, “říká Robin Sochanek, organizátor Společně pro Moravu hudební večírek.

Během koncertu a jeho vysílání budou lidé moci přispět různými způsoby: prostřednictvím webová platforma A přímo na veřejný účet VIA č. 0800/200900222.

READ  Koronavirus: Američané používají kontrolní pobídky ke snížení dluhu a spíše k úsporám než k utrácení - jak se to stalo

S tím mohou pomoci i lidé ze zahraničí webová stránka Nebo přímo na veřejný účet Nadace VIA: 200900222/0800, tzn. IBAN: CZ27 0800 0000 0002 0090 0222, BIC (SWIFT) kód: GIBACZPX

Pražské ráno.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *