V pondělí jsou na centrální Floridě otevřeny příležitosti k očkování

V pondělí jsou na centrální Floridě otevřeny příležitosti k očkováníSledujte to a podívejte se na tyto cestovní časy na I-4, další. Sheldon: Dnes ráno si více lidí na střední Floridě bude moci rezervovat schůzku s krycím výstřelem. Jasmine: PUBLIX otevřel portál pro jmenování vakcín asi před hodinou. Ale všichni jsou pryč. Paul Rivera ve hře Wish 2 se k nám nyní připojuje s těmito podrobnostmi. Paul: Ukazuje to, že poptávka po vakcíně je velmi vysoká. Další příležitost získat schůzky v PUBLIXu ​​bude ve středu 7:00. Konferenční centrum v Orange County, samostatná příležitost, zaregistrovali se dnes ráno online, zatím se to děje v 9:00 na Floridě, bylo očkováno více než 2,3 milionu lidí a více z nich bylo očkováno oběma injekcemi. MILION SE INSPEKCUJE NA NĚKOLIK ZEMÍ Doposud bylo očkováno více než 45 000 v SEMINOLE, téměř 25 000 v OSCEOLA a přes 103 000 v ORANGE COUNTY. V tuto chvíli se zdá, že očkování v tomto kraji funguje efektivně, což vede k menšímu počtu případů ve starších skupinách, ale také u malých dětí >> Ačkoli jsme zaznamenali podobný pokles u studentů ve věku 1–5 let, byla zde důležitost skupina. Paul: Dr. Raul Pino říká, že také stále procházíme velkým množstvím svátků, protože jsme viděli případy, které se staly. Můžeme očekávat více dávek. To je s laskavým svolením Federálního vakcínového programu, který jsme vám řekli. Vracíme se na PUBLIX, další příležitost získat aplikaci

READ  Japonsko vypíná lunární přistávací modul SLIM poté, co jeho baterie klesne na 12 %: NPR

V pondělí jsou na centrální Floridě otevřeny příležitosti k očkování


V pondělí se na střední Floridě otevřely nové příležitosti pro jmenování vakcín, v pondělí se v Orange County Convention Center otevřou příležitosti získat vakcínu COVID-19 a online předplatné na Publix začalo v pondělí v 7 hodin, ale rychle se naplnilo. Web krajského konferenčního centra začne v 9:00 a podle úředníků klesá počet případů COVID-19 v Orange County a probíhají také klinické studie vakcín na dětech. Kde získat vakcínu COVID-19 na Floridě.

V pondělí se pro obyvatele střední Floridy otevřely nové příležitosti pro jmenování vakcín.

V pondělí se v Orange County Convention Center otevřou příležitosti získat vakcínu COVID-19.

Registrace schůzek pro Publix online začaly v pondělí v 7 hodin ráno, ale rychle se zaplňují.

Předplatné na web Orange County Convention Center začne v 9:00

Úředníci tvrdí, že počet případů COVID-19 v Orange County klesá.

Klinické studie vakcíny probíhají také na dětech.

Příbuzný: Kde získat vakcínu COVID-19 na Floridě

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *