V pondělí jsou na centrální Floridě otevřeny příležitosti k očkování

V pondělí jsou na centrální Floridě otevřeny příležitosti k očkováníSledujte to a podívejte se na tyto cestovní časy na I-4, další. Sheldon: Dnes ráno si více lidí na střední Floridě bude moci rezervovat schůzku s krycím výstřelem. Jasmine: PUBLIX otevřel portál pro jmenování vakcín asi před hodinou. Ale všichni jsou pryč. Paul Rivera ve hře Wish 2 se k nám nyní připojuje s těmito podrobnostmi. Paul: Ukazuje to, že poptávka po vakcíně je velmi vysoká. Další příležitost získat schůzky v PUBLIXu ​​bude ve středu 7:00. Konferenční centrum v Orange County, samostatná příležitost, zaregistrovali se dnes ráno online, zatím se to děje v 9:00 na Floridě, bylo očkováno více než 2,3 milionu lidí a více z nich bylo očkováno oběma injekcemi. MILION SE INSPEKCUJE NA NĚKOLIK ZEMÍ Doposud bylo očkováno více než 45 000 v SEMINOLE, téměř 25 000 v OSCEOLA a přes 103 000 v ORANGE COUNTY. V tuto chvíli se zdá, že očkování v tomto kraji funguje efektivně, což vede k menšímu počtu případů ve starších skupinách, ale také u malých dětí >> Ačkoli jsme zaznamenali podobný pokles u studentů ve věku 1–5 let, byla zde důležitost skupina. Paul: Dr. Raul Pino říká, že také stále procházíme velkým množstvím svátků, protože jsme viděli případy, které se staly. Můžeme očekávat více dávek. To je s laskavým svolením Federálního vakcínového programu, který jsme vám řekli. Vracíme se na PUBLIX, další příležitost získat aplikaci

V pondělí se na střední Floridě otevřely nové příležitosti pro jmenování vakcín, v pondělí se v Orange County Convention Center otevřou příležitosti získat vakcínu COVID-19 a online předplatné na Publix začalo v pondělí v 7 hodin, ale rychle se naplnilo. Web krajského konferenčního centra začne v 9:00 a podle úředníků klesá počet případů COVID-19 v Orange County a probíhají také klinické studie vakcín na dětech. Kde získat vakcínu COVID-19 na Floridě.

V pondělí se pro obyvatele střední Floridy otevřely nové příležitosti pro jmenování vakcín.

V pondělí se v Orange County Convention Center otevřou příležitosti získat vakcínu COVID-19.

Registrace schůzek pro Publix online začaly v pondělí v 7 hodin ráno, ale rychle se zaplňují.

Předplatné na web Orange County Convention Center začne v 9:00

Úředníci tvrdí, že počet případů COVID-19 v Orange County klesá.

Klinické studie vakcíny probíhají také na dětech.

Příbuzný: Kde získat vakcínu COVID-19 na Floridě

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *