V Iowě stále přibývá případů ptačí chřipky

Leader, KCCI 8 at 9 on METV“> Počet případů ptačí chřipky zde v Iowě v posledních týdnech stoupá – stát již ohlásil téměř 1 milion infikovaných ptáků. KAYLA JAMES z KCCI nám ukazuje, jaký druh AC je to může Být na nás a na našem seznamu potravin.TS Nejnovější CE OM z Buena Vista County – což je druhý výbuch za posledních několik týdnů. Stále čekáme na stanovený počet zlomených ptáků – ale tohle VY ERWELL mohl tlačit USA o 1 milion milionů Takže co to MN EA dělá všem USA doma, kteří kupují vejce, kuřecí nebo krůtí maso.. OK – nezdá se, že by se bylo třeba rozčilovat, ne W. Mluvil jsem s obchodním analytikem v odvětví výroby vajec na moři ve společnosti ISU. Podíval se na vypuknutí ptačí chřipky v roce 2015. Pokud jde o vejce – řekl, že jde o největší cenový příliv, jaký jsme zaznamenali přibližně o dolar více. Nárůst začal asi v jednom DOH poté, co byla většina samic infikována D. Ale dobrá zpráva – nyní jsme blízko TT H č. V roce 2015 – bylo zabito a opuštěno více než 50 milionů kuřat Oh kvůli ptačí chřipce v celé zemi – podle USDA. Nyní bylo infikováno asi 7,4 milionu kuřat. Nejen, že poslední hlášené případy – z těch asi 965 000 kuřat a krůt, mají ptačí chřipku – zde v Iowě. Dostal jste se do Iowa Poultry Association. Říkají mi, že chovatelé vajec a drůbeže jsou samozřejmě problémem. ED

Iowa Department of Agriculture and Land Oversight a US Department of Agriculture oznámily v pátek druhé ohnisko v Bueno Vista County. První případ Buena Vista County byl potvrzen 6. března. Podle USDA bylo zasaženo hejno 49 816 krůt. Další počet postižených stád zahrnuje 915925 v okrese Taylor a 42 v okrese Potawatami. USDA ještě neaktualizovalo své webové stránky s nedávnou epidemií. Podle Iowa Department of Agriculture and Land Oversight se druhý případ týkal kuřat. Příbuzný:

Iowa Department of Agriculture and Land Oversight a US Department of Agriculture oznámily v pátek druhé ohnisko v Bueno Vista County.

První případ Buena Vista County byl potvrzen 6. března. Podle USDA bylo zasaženo hejno 49 816 krůt. Další počet postižených stád zahrnuje 915925 v okrese Taylor a 42 v okrese Potawatami.

USDA ještě neaktualizovalo své webové stránky s nedávnou epidemií. Podle Iowa Department of Agriculture and Land Oversight se druhý případ týkal kuřat.

Příbuzný:

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.