V Dubaji se v posledních měsících utábořilo více než 50 týmů, aby se připravily na olympiádu a další významné turnaje

V Dubaji se v posledních měsících utábořilo více než 50 týmů, aby se připravily na olympiádu a další významné turnaje

Spojené arabské emiráty zůstávají preferovaným cílem mezinárodních týmů při přípravě na nadcházející olympijské hry a další významné turnaje. Stadiony a tělocvičny světové úrovně v Dubaji jsou v posledních měsících rušné aktivitou a hostují některé z nejlepších světových sportovců. Bezpečné prostředí se zavedenými bezpečnostními protokoly zlatého standardu COVID-19.

Od začátku roku a za méně než 100 dní pořádal Dubaj tréninkové tábory a přátelské zápasy pro více než 50 mezinárodních týmů v různých sportech, včetně plavání, synchronizovaného plavání, moderního pětiboji, cyklistiky, tenisu, fotbalu, badmintonu, kriketu , ragby, golf atd.

První tři měsíce roku 2021 se konal tábor maďarského synchronizovaného plaveckého týmu ve sportovním komplexu Hamdan spolu s moderním českým pětibojem směřujícím do Tokia. Dánský badmintonový tým vedený současným mistrem světa z roku 2017 a druhým místem na světě pro muže Victorem Axelsenem také kempoval v Dubaji, stejně jako řada arabských, asijských a afrických fotbalových týmů, které se připravují na svět 2022 Kvalifikace poháru a Asijský pohár AFC 2023.

Za poslední tři měsíce zřídila v Dubaji své tábory také řada asijských a evropských fotbalových klubů, spolu s řadou tenisových a náhradních hráčů, kteří emirát pravidelně využívali k přípravě na akce.

Na seznam se nyní připojuje 14 ragbyových týmů směřujících na olympijské hry v Tokiu, které přijedou do Dubaje na přátelský turnaj koncem tohoto měsíce, když se připravují na olympijské hry, které mají začít 23. července a končí 8. srpna.

Turnaj, jehož hostitelem bude Emirates Rugby Federation, ve spolupráci s Dubai Sports Council, Emirates Airlines, International and Asian Rugby Federation, se zúčastní osm mužských týmů – Španělsko, Francie, Japonsko, Kanada, Argentina, Uganda a Chile . A Kanada – zatímco v ženské soutěži soutěží týmy ze Spojených států, Francie, Keni, Japonska, Brazílie a Kanady.

READ  Duševní zdraví je na olympijských hrách v Tokiu v centru pozornosti

Turnaj se bude konat na stadionu The Sevens Stadium společnosti Emirates Airline, který hostí Emirates Airline Dubai Rugby Sevens, a turnaj se bude konat v „bublině“ v souladu se všemi protokoly COVID-19 stanovenými příslušnými úřady. .

Silné mezinárodní vztahy Dubajské sportovní rady a národních sportovních federací a dostupnost prvotřídních zařízení pro každý sport, jako je sportovní komplex Nad Al Sheba a sportovní komplex Hamdan, prvotřídní ragbyové, kriketové a fotbalové hřiště a vyhrazená dětská hřiště vytvářejí cyklistické stezky po městě, bok po boku S některými z nejlepších hotelů a turistických zařízení na světě je Dubaj ideálním cílem pro přípravu na velké sportovní akce a sporty.

Dubajská sportovní rada je v pravidelném kontaktu s různými mezinárodními orgány, které si v nadcházejícím období přejí uspořádat v Dubaji své tábory nebo soutěže, aby jim usnadnily cestu a zajistily provedení všech preventivních opatření pro COVID-19 k zajištění zdraví a bezpečnosti všichni účastníci. .

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *