V Czech Village byl otevřen krytý golfový simulátor

V Czech Village byl otevřen krytý golfový simulátor

V Czech Village se otevírá Ringer Golf, prémiový simulovaný golfový areál. Credit Ringer Golf

Ringer Golf se připojil k Czech Village District v Cedar Rapids Celoroční golfový zážitek Pro začínající a závodní golfisty.

Nové moderní zařízení, založené v roce 2019 celoživotním golfistou Bobem Meisterlingem, umožní uživatelům zahrát si celé kolo simulovaného golfu na 209 hřištích po celém světě, uvádí se v tiskové zprávě. Uživatelé mohou hrát mnoho her, jako je capture the flag, nejblíže k pinu a mnoho dalších.

Bude použito prémiové umístění Trackman, technologie, která poskytuje údaje o sledování míče a hráče pro každý švih. Hráči mají přístup k analýze švihu, která jim umožňuje zlepšit svou formu pomocí vědeckého přístupu.

Ringer Golf Studio and Lounge nabízí osm výčepních samonalévacích piv, lekce swingu, vlastní vybavení klubů, golfové ligy od úterý do čtvrtka a v dubnu dvoukolový turnaj typu head-to-head.

Skupiny si mohou pronajmout prostory pro soukromé akce, firemní teambuildingy, večírky a školení.

Jinde na chodbě A Golfový Driving Range TopTracer (podobně jako TopGolf) se otevírá v Tiffinu jako součást výstavby Park Place za 275 milionů dolarů. Bude obsahovat 52 krytých a vyhřívaných zátok v baru o rozloze 40 000 čtverečních stop.

se sídlem v Cedar Rapids, Skvělá hra Využívá také nejmodernější technologie, které pomáhají mladým sportovcům, zejména hráčům baseballu, zdokonalit svůj švih. Partnerství s PG Tech pomáhá sportovcům pochopit silné a slabé stránky jejich švihu pomocí 3D snímání pohybu, vysokorychlostního videa a sady statistik.

READ  České prezidentské volby vede generál ve výslužbě a bývalý premiér

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *