Uzávěrka FIA Academy Cupu 2023 se blíží

Uzávěrka FIA Academy Cupu 2023 se blíží

Sezóna 3 FIA Off-Road Academy začne v červnu.

ASN vyzvaly k podpoře vycházejících dospívajících hvězd v rally a rally.

Inaugurační šampion série se stává nejmladším jezdcem Red Bullu.

Blíží se datum uzávěrky pro ambiciózní rallye, rallycross rally a budoucí autokrosové hvězdy, které vstoupí do letošního FIA Cross Car Academy Cup, přičemž sedadla jsou stále k dispozici v rámci této jedinečné iniciativy na podporu nové generace off-roadových hvězd. Oficiální uzávěrka pro ASN pro registraci jezdců je pátek 12. května.

S flotilou identicky vybavených crosscarů, postavených, nastavených a udržovaných týmem odborníků LifeLive, je FIA ​​​​Cross Car Academy Cup nepochybně nákladově nejefektivnějším způsobem pro jezdce ve věku 13-16 let, jak si vybudovat zážitek z mezinárodní soutěže.

LifeLive TN5 je soutěžní Cross Car navržený a postavený belgickými specialisty pod vedením Yannicka Neuvillea, za přispění 17násobného vítěze mistrovství světa v rally Thierryho Neuvillea a FIA.

S motorem o výkonu 75 koní, flexibilní buňkou bezpečnostního řidiče a vynikajícími jízdními vlastnostmi nabízí TN5 všechny vlastnosti potřebné k výchově mladých talentů a jejich sledování v těsném konkurenčním boji. V poslední době bylo LifeLive TN5 také vidět při spolupráci s Thierrym Neuvillem, Maxem Verstappenem a dalšími předními talenty v propagačních a soutěžních show.

Kromě vysoce kvalitního strojního vybavení se pro závodníky v poháru FIA Cross Car Academy Cup od jeho založení v roce 2021 ukázaly jako mimořádně prospěšné odborné koučování a vedení od zaměstnanců LifeLive během celé sezóny. Každý víkend závodů zahrnuje tréninky a kvalifikace, tři tréninky. kola a finále. V případě velkého počtu přihlášek je do rozvrhu přidáno ustanovení o semifinále, což znamená, že minimální počet tréninků na trati je šest týdně.

Inaugurační šampion seriálu, Španěl Gil Mimprado, byl nedávno podepsán jako nejmladší rallyový jezdec, který se kdy připojil k programu Red Bull Sport, a závodil ve španělském šampionátu Super Rally v pouhých 15 letech spolu s bývalým spolujezdcem WRC Carlosem. Del Barrio.

READ  Český premiér Petr Viala řekl, že sedmý balíček ruských sankcí nebude zahrnovat plyn

Šampion z roku 2022 Miguel Galleoso míří se svými plány na rok 2023 vysoko a stane se jezdcem LifeLive v celé evropské Grand Prix a španělském šampionátu v autokrosu, zatímco druhý Valentino Leda vyhrál svůj první letošní podnik v italském rallycrossu.

Soutěžící v seriálu dosud nepocházeli pouze ze Španělska, ale také z Itálie, Belgie, České republiky, Norska, Francie, Německa, Irska, Lucemburska, Kypru a Keni. Se vstupními poplatky stanovenými na pouhých 21 250 EUR pro sezónu 2023 série nadále nabízí bezkonkurenční hodnotu za peníze a také vynikající zkušební půdu.

Podpora FIA se rozšiřuje ještě dále, přičemž specializovaný zástupce médií pořádá média na akcích, připravuje a distribuuje mediální materiály a poskytuje obsah sociálních médií. Další školení a mediální podpora bude rovněž poskytnuta na vyžádání.

Pro pohár FIA Cross Car Academy Cup 2023 je plánován pětikolový program jako podpůrná třída pro FIA European Autocross Championship. Sezóna začne na scénickém offroadovém okruhu Machenberg ve východním Německu od 24. do 25. června, poté se přesune do Francie, České republiky, Itálie a Španělska, než bude šampion korunován.

Ředitel rallye FIA ​​Andrew Wheatley řekl: „Během pouhých dvou sezón se FIA ​​​​Cross Car Academy etablovala jako skutečně prvotřídní tréninkové hřiště pro mladé talenty za skvělou cenu.

„Práce je blízká a vzrušující, vztah mezi těmito mladými jezdci je neuvěřitelný a hodnota, kterou jsme se snažili při vytváření iniciativy vložit, je jasná. LifeLive poskytl FIA a jejím členským klubům jedinečnou příležitost nabídnout jedinou věc.“ mladé off-roadové hvězdy tak dlouho chyběly: přizpůsobený trénink a vysoce kvalitní sezení.“ .

Yannick Neuville, výkonný ředitel LifeLive, řekl: „Nyní je přesně ten čas, abyste se s námi spojili a nabídli našim nejlepším mladým talentům příležitost závodit, učit se a růst s FIA Cross Car Academy v roce 2023.

READ  Prognóza globálního trhu se cereálními snídani 2021-2025

„Chceme se co nejdříve setkat a poznat všechny jezdce, abychom mohli začít pracovat na úspěšném začátku sezóny. Myslím, že mezi námi FIA a LifeLive mohou být hrdí na náš produkt, hodnotu představuje a výsledky, které můžeme vidět na mladých pracovních místech, kterým se dnes daří. Chceme, aby rok 2023 byl naší dosud nejlepší sezónou.“

Kalendář poháru FIA Cross Car Academy na rok 2023

První kolo Machenberg, Německo 24.-25. června

Druhé kolo St Georges de Montaigu, Francie 22.-23. července

3. kolo Přerov, Česká republika 26.-27.8

4. kolo Maggiora, Itálie 23.-24. září

5. kolo Molerosa, Španělsko 7.-8. října

Pro úplné informace o FIA Cross Car Academy navštivte:

https://www.xcacademytrophy.com/wp-content/uploads/2023/01/XC-Academy-Trophy_Presentation-Marketing_23.pdf

Chcete-li projednat účast v seriálu, kontaktujte:

[email protected]

LiveLive: Danny Mueller, obchodní a administrativní ředitel: [email protected]

Prezentace, nejdůležitější momenty závodu, fotografie a videa hodnocení sezóny jsou k dispozici zde:

https://www.xcacademytrophy.com/xc-academy-trophy/media-press-2/2022-2/

https://www.youtube.com/@lifelive2016

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *