Utrácejte své body Play za fyzické dárky s touto nabídkou Pokémonů

Utrácejte své body Play za fyzické dárky s touto nabídkou Pokémonů

Dlouhé shrnutí

  • V rámci Pokémon GO Fest 2024 lze herní body vyměnit za fyzické předměty, jako jsou špendlíky do límce, tašky a baseballové čepice.
  • Akce umožňuje hráčům Pokémon GO získat pětinásobek běžných bodů za nákupy provedené přes víkend.
  • Dostupnost těchto fyzických předmětů je jistě omezená a neměli byste očekávat, že tato nabídka bude trvat dlouho.

Kdo by neměl rád něco zadarmo? Programy odměn, které nabízejí pobídky za věci, které jste si stejně plánovali koupit, jsou jako peníze zdarma a v roce 2019 Google spustil svůj vlastní program pro aplikace pro Android ve formě bodů Play. Čím více utratíte za aplikace a nákupy v aplikaci, tím více bodů Play získáte. Pokud máte hromadu bodů a hledáte, co s nimi udělat, právě přišla nová možnost utrácet body za fyzické produkty.

Pokémon Go Bag je nabízen jako promo akce s body Play.

Pokud utrácení není vaším stylem, nabídka GO Fest 2024 vám také umožní uplatnit body za speciální herní setkání a také zahrnuje šanci získat pětinásobek normálních herních bodů za nákupy v aplikaci provedené do neděle.

Google očividně nezapomněl na svůj program Play Points a stále občas dostáváme nové promo akce, jako je tato, ale fyzických produktů, za které můžete body vyměnit, bylo málo – velká většina možností uplatnění se týká obsahu v aplikaci. , a to jak samotné digitální nákupy, tak jen kupony, na kterých můžete ušetřit.

V minulosti jsme viděli nabídky, jako je možnost získat kredit Google Store, který můžete použít k nákupu něčeho, jako je nový telefon Pixel. Minulé léto jsme dostali několik dobrých nabídek, jako jsou slevy na služby rozvozu jídla, a dokonce i zábavné věci od Googlu, jako jsou dinosauří ponožky Chrome, ale zdá se, že tyto nabídky nikdy nevydrží. V tomto ohledu ani tato nabídka nevydrží a Google vysvětluje, že tyto Pokémon položky jsou dostupné, dokud jsou dostupné; V nejlepším případě máte na objednání čas do konce měsíce. Možná by bylo dobré zkusit si jeden pořídit hned teď!

READ  Služba My Photo Stream společnosti Apple byla ve středu ukončena, zde je to, co musíte udělat
máte nějakou radu? Mluvte s námi! Pošlete e-mail našemu týmu na adresu [email protected]. Můžete zůstat v anonymitě nebo si vzít za informace zásluhy, je to vaše volba.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *