Usmívající se! Obyvatelé okresu Dane se mohou masek zbavit od 2. června | místní zprávy

Andy Appleman, 67 let, obyvatel Madisonu a generální ředitel Fluono Center na univerzitě W-Madison University, který říká, že je plně očkovaný, si přeje, aby se úředníci okresu Dane rozhodli pro tento přístup.

A řekl: „Pokud mají vydat mandát, udělejte to hned. Nečekejte po určitou dobu. Myslím tím, v podstatě říkáte:‚ Ano, zvýšíme mandát, ale nebudeme to dělat další dva týdny. “Jaký je rozdíl mezi dneškem a dvěma týdny? Nohy a zvedněte to a umožněte lidem vrátit se do normálního života.”

Přestože jsou dny aktuální objednávky sečteny a CDC schvaluje úplné očkování bez masky, mluvčí veřejného zdraví Morgan Fink uvedla, že místní objednávka bude zavedena do dne, kdy vyprší.

Míra očkování je vysoká

Okres Dane patří k lídrům v očkování v celé zemi, přičemž 62,9% lidí dostalo alespoň jednu dávku dvoudávkového očkování a 53,5% lidí dostalo úplné očkování. Veřejné zdraví předpovídá, že 75% obyvatel okresu Dane, kteří mají nárok na očkování, bude očkováno do doby, než vyprší platnost aktuální žádosti.

„V naší komunitě jednoduše koluje stále méně virů COVID díky úžasné účinnosti vakcín COVID,“ uvedla ředitelka veřejného zdraví Janelle Heinrichová v úterý na tiskové konferenci, aby oznámila změny.

READ  Vakcína proti HIV dosahuje slibných výsledků

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *