USB-IF odhaluje novou značku ve snaze de-zmást kabel USB-C

tak jako Slíbil jsem dříveUSB-IF oficiálně oznámil zbrusu nové detaily, které doufá, že zmírní zmatek kolem kabelů USB-C. USB-IF Forum (USB Implementers Forum) říká, že tyto nové snahy povedou k „standardizaci spotřebitelské značky“ kabelů na základě specifikací USB4, USB typu C a USB Power Delivery.

jako jsme my podrobně popsáno v minulostiPři pokusu o nalezení správného kabelu USB-C pro vaše zařízení to může být velmi matoucí. Přestože všechny konektory vypadají stejně, kabely USB-C splňují různé standardy pro rychlost dodávky energie, přenos dat a další. Zde jsou nejlepší oznámení USB-IF dnes:

  • USB-IF vytváří nová certifikovaná loga kabelů USB typu C pro zobrazení schopností kabelu ve wattech, což jasně indikuje podporu 60 W nebo 240 W, jak je definováno ve specifikaci USB Power Delivery 3.1.
  • Certifikovaná loga USB4 byla souběžně aktualizována, aby standardizovala značku prostřednictvím programu USB Certified Logo Program.

USB-IF vysvětluje:

Fórum USB Implementers Forum (USB-IF), organizace podpory vývoje a certifikace technologie USB, dnes oznámila nová loga hodnocení výkonu kabelu USB typu C®, která spotřebitelům ukážou výkonové možnosti kabelů USB-C®. Certifikované kabely USB typu C budou mít nyní loga zvýrazňující podporu výkonu 60 W nebo 240 W, jak bylo uvedeno v poslední době. zveřejněno Specifikace napájení USB (USB PD) 3.1.

Samozřejmě to nevyřeší problém výrobců příslušenství, kteří nedodržují úplné standardy USB-IF. Proto organizace říká, že spotřebitelé by měli vždy „kupovat certifikované produkty z důvěryhodných zdrojů, které na obalech zobrazují loga schválená USB-IF nebo souhrny produktu nebo zařízení, nabíječky a samotného kabelu“.

Zda tyto nové značkové detaily z USB-IF povedou k větší přehlednosti v přeplněném ekosystému USB-C, se teprve uvidí. Organizace však doufá, že „certifikovaná řešení USB zajistí interoperabilitu a zpětnou kompatibilitu na trhu“.


Podívejte se na 9to5Mac na YouTube, kde najdete další novinky Apple:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *