USA obnovují „mimořádnou situaci v oblasti veřejného zdraví“ kvůli Covid-19

USA obnovují „mimořádnou situaci v oblasti veřejného zdraví“ kvůli Covid-19

Dva američtí sportovci Pozitivní test na Covid-19 Dny před zahájením olympijských her v Tokiu.

Cara Ecker, členka amerického týmu pro gymnastiku, potvrdila, že v neděli měla Covid-19, protože její otec v pondělí ráno telefonicky potvrdil pobočce CNN KMBC.

A Katie Lou Samuelson, členka amerického olympijského ženského basketbalového týmu 3×3, na Instagramu oznámila, že po diagnostikování Covid-19 nebude moci ve hrách soutěžit.

Zach Lavigne z amerického olympijského basketbalu mužů navíc v pondělí necestuje s týmem do Japonska, jak bylo plánováno, kvůli zdravotním a bezpečnostním protokolům, oznámila v pondělí basketbalová asociace Spojených států. Žádné další podrobnosti nebyly odhaleny, ale tým NBA uvedl, že doufá, že se LaVine k týmu připojí později tento týden.

Události představují širší výzvy pro pořádání olympijských her, které začínají v pátek uprostřed vypuknutí pandemie.

Ecker, 18letý náhradník gymnastického týmu, nedávno přijel do Japonska na hry začínající v pátek.

Její otec, Mark Ecker, uvedl, že navzdory tomu, že nevykazovala žádné příznaky a nebyla očkována, měla po příjezdu do Japonska pozitivní test na Covid-19.

Přečtěte si více o sportovcích zde.

READ  Kraje nejméně očkované v New Jersey zaznamenávají 60% nárůst případů COVID-19 ve srovnání s nejvíce očkovanými kraji.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *